ТОВ
ТОВ "Профклімат Схід"

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма ЛОПАНЬ-ЛТД є нашим постійним партнером в галузі інформаційно-правового забезпечення та електронної звітності. Наше підприємство вже довгий час користується Законодавчою базою України Системою ЛІГА ЗАКОН, яку надає нам ТОВ фірма ЛОПАНЬ-ЛТД, дана Система являється незамінним помічником в роботі підприємства. Також наше підприємство користується програмою "M.E.DOC IS" для обміну документами, податковими накладними та для подачі звітності в електронному вигляді, дана програма була придбана нами також у ТОВ фірма ЛОПАНЬ ЛТД.

Хочемо зазначити, шо ТОВ ФІРМА ЛОПАНЬ-ЛТД та її служба технічної підтримки завжди якісна та оперативна, за час співпраці неодноразово підтверджувала свій професіоналізм та компетентність. В даній компанії індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наше підприємство дуже задоволене якістю наданих нам послуг від ТОВ ФІРМА ЛОПАНЬ-ЛТД, сподіваємося на подальшу співпрацю та рекомендуємо її як професійного, надійного та стабільного партнера.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону