ГП
ГП "Харьковский государственный цирк"

Наша співпраця з Компанією ЛОПАНЬ почалася років 10 тому. Підприємство отримує від Компанії Лопань величезний спектр послуг, а саме: супровід програмних комплексів: "M.E.Doc IS" (у минулому "Бест-Звіт"), інформаційної системи "Ліга:Закон".

Відзначимо деякі моменти роботи з програмою "М.Е.Dос IS": можливість відправляти звіти у будь-який час і в будь-якому місці за наявності інтернету; зручний інтерфейс, зрозумілий будь-якому користувачеві; не потрібно покидати своє робоче місце і чекати в величезних чергах, поки приймуть наш звіт; можливість обміну будь-якими первинними документами з контрагентами в електронному вигляді з накладенням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Ми давно залишили у минулому величезні шафи з первинними документами, стопки паперів, конверти з марками і витрати на кур'єра, все це замінив нам електронний архів в системі "М.Е.Dос IS". Будь-який електронний документ, створений в "М.Е.Dос IS" і підписаний ЕЦП, є оригіналом документа, також як і документ з мокрою печаткою. Служба технічної підтримки Компанії ЛОПАНЬ завжди готова у будь-який момент прийти на допомогу, неодноразово підтверджуючи своїми діями високий професіоналізм і компетентність поставлених перед нею завдань.

Компанія ЛОПАНЬ показала себе висококласними фахівцями, відрізняється стабільністю і обов'язковістю в дотриманні договірних стосунків.

Велике спасибі за надані послуги. Сподіваємося на довгострокову співпрацю!

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону