ФХ
ФХ "Пролисок"

Фермерське господарство "Пролісок" познайомилося з компанією "ЛОПАНЬ" у 2012 році. І перше враження не стало оманливим, адже ми перебуваємо під ним до сьогодні, плануючи продовження плідної співпраці на майбутній рік. Грамотність, ввічливість, терплячість - якості, притаманні без винятку усім працівникам цієї компанії. Хочу відзначити, що порозуміння у жвавій бесіді є безцінним інструментом заохочення до подальших контактів. Консультанти "ЛОПАНІ" володіють ним віртуозно.

Оскільки Фермерське господарство "Пролісок" є представником малого бізнесу, має невелику кількість працівників та працює у галузі сільського господарства, то має свою специфіку у веденні обліку та складанні звітності. Програмний комплекс М.Е.Dос IS задовольняє усі наші вимоги впродовж усього періоду співпраці. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, до того ж привабливо графічно оформлений, чудовий функціонал, актуальні оновлення, стабільна робота, зручний архів, сучасний електронний документообіг з партнерами - це головні переваги програми, яка працює як БДЖЖЖілка.

Можливість оформити ЕЦП у затишному офісі у зручний для клієнта час, без черг і сварок, є додатковим плюсом. За весь час роботи із M.E.Doc IS жодного разу не було проблем із "ключиками", що свідчить про компетентність фахівців, які генерують ЕЦП, та їхню ефективну співпрацю із програмістами "МЕДКА", як любовно звуть його бухгалтери.

Хочеться подякувати за те, що у складний час змін ви вміло тримаєте руку на пульсі, миттєво реагуєте на усілякі новації, чим економите час і здоров'я бухгалтерської спільноти. Бажаємо компанії "ЛОПАНЬ" залишатися тим невичерпним колодязем, із якого вихлюпується животворна енергія!

Радимо усім колегам співпрацювати з компанією "ЛОПАНЬ".І як ведеться у нас українців, друзям щирі побажання. Бажаємо миру і світлої долі, запалу, енергії, сили доволі, творчого вогнику, віри й наснаги, щедрості серця, людської поваги. На довгих стежках Вашої ниви будьте завжди Ви здорові й щасливі!

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону