ВІДДАЛЕНА РОБОТА БУХГАЛТЕРАПід час війни дуже важливо кожному робити свою справу та потроху відновлювати бізнес, щоб економіка нашої країни почала працювати. Та є місця, де ходити до офісу практично неможливо та вкрай небезпечно. Також багато людей переїхали. До того ж треба якость відновити та налаштувати роботу.

Для того щоб ви могли почати працювати, ми пропонуємо вам розглянути наступні можливості:

Варіант 1.
Перенос усіх ваших програм та баз на ваш персональний ПК за умови, що сервер в офісі увімкнено та є доступ до ресурсів, або ви маєте резервні копії. Після цього ваша праця більше не буде залежити від офіса.
Вартість - від 550 грн. в залежності від кількості програм та об'єму робіт.

Варіант 2.
Налаштування віддаленого робочого місця. Завдяки цьому ви будете мати можливість працювати з будь-якого куточку України та світу за умови, що сервер у вашому офісі буде увімкнено. Ми допоможемо налаштувати доступ до усіх ваших програм віддалено на вашому персональному ПК.
Вартість - від 550 грн. в залежності від кількості програм та об'єму робіт.

Варіант 3.
Перенос усіх ваших програм та баз до хмарного сховища нашого надійного партнера GigaCloud. У цьому разі ваша робота більше не буде залежати від сервера, який залишився в офісі. Сервери хмарних сховищ знаходяться у Європі , тож ви завжди будете мати безперебійний доступ до своїх ресурсів з будь-якого куточку світу з вашого ПК. Кількість одночасного підключення залежить від обраного пакета.
Вартість розміщення даних та програм на хмарних серверах GigaCloud від 1500 грн./місяць. Вартість послуги з переносу програм від 550 грн.

Звертайтеся, ми допоможемо та забезпечимо технічну підтримку.

Для зв'язку з нами набирайте звичний номер 0800750855.


Якщо ви за кордоном – користуйтеся нашим ботом в telegram: @LopanGroupBot
Це бот техпідтримки українських бухгалтерів у будь-якому куточку світу по будь-якому програмному забезпеченню або пишіть чи дзвоніть нам в telegram/viber:


+380996822560 - техпідтримка
+380952231484 - КЕП та продовження ліцензій на програми

Мирного нам усім неба!
Все буде Україна!


Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону