Створення електронної пошти, зміна налаштувань програми "M.E.Doc"
 
1. Створення нової адреси електронної пошти.
1.1. Створення адреси електронної пошти на ukr.net.
1.2. Створення адреси електронної пошти на meta.ua.
1.3. Створення адреси електронної пошти на gmail.com.
2. Зміна налаштувань електронної пошти у програмі "M.E.Doc".


1. 
Створення нової адреси електронної пошти.

Для відправки звітності через програму "M.E.Doc" рекомендується створити окрему адресу електронної пошти на українському або на міжнародному поштовому сервері, наприклад, meta.ua, ukr.net, gmail.com або інші.

1.1.
Створення адреси електронної пошти на ukr.net.

Для реєстрації поштової адреси зайдіть, будь ласка, на сайт https://accounts.ukr.net/login та у лівому верхньому куті натисніть на посилання "Створити скриньку" (Мал. 1).

Мал. 1

У формі для реєстрації введіть логін та пароль нової поштової адреси (які необхідно придумати), а також ім’я, прізвище та інші обов’язкові дані. У поле
"Мобільний телефон" введіть, будь ласка, контактний номер телефона та натисніть кнопку "Отримати код" (Мал. 2).

Мал. 2

На вказаний номер телефону буде відправлено SMS-повідомлення з кодом активації. Отриманий код введіть у відповідне поле (Мал. 3).

Мал. 3

Після введення кода активації натисніть, будь ласка, кнопку "Зареєструвати скриньку" (Мал. 4).

Мал. 4

Для коректної роботи електронної пошти необхідно зробити додаткові налаштування, для цього зайдіть, будь ласка, до меню налаштувань у правому верхньому куті сторінки (Мал. 5) та виберіть пункт "Керування IMAP-доступом".

Мал. 5

У розділі "Керування IMAP-доступом" в пункті "Доступ для зовнішніх програм" встановіть, будь ласка, перемикач в положення "Увімкнено" (Мал. 6).

Мал. 6

Далі введіть, будь ласка, пароль від вашої електронної пошти та натисніть кнопку "Продовжити" (Мал. 7).

Мал. 7

На наступному етапі напишіть, будь ласка, назву програми, для якої буде створено пароль, наприклад, "Пошта M.E.Doc" (Мал. 8).

Мал. 8

На цьому етапі програма сама згенерує пароль, який буде використовуватися при налаштуванні пошти у програмі "M.E.Doc". Щоб скопіювати його, натисніть кнопку "Копіювати".

На цьому процес створення нової електронної пошти завершено і можна переходити до налаштувань пошти у "M.E.Doc" (пункт 2 цієї інструкції).


1.2.
Створення адреси електронної пошти на meta.ua.

Для реєстрації поштової адреси зайдіть, будь ласка, на сайт www.meta.ua та натисніть на посилання "Завести пошту" (Мал. 9).

Мал. 9

На наступній сторінці для реєстрації заповніть ім’я та прізвище, введіть логін та пароль для поштової адреси (які необхідно придумати). Після заповнення всіх полів натисніть кнопку  "Зареєструватися" (Мал. 10).

Мал. 10

Далі встановіть відмітку  "Створити e-mail" і натисніть кнопку "Зберегти" (Мал. 11).

Мал. 11

Після збереження завантажується сторінка з сервісами meta.ua. Для входу в електронну пошту виберіть, будь ласка, пункт "МетаПошта" (Мал. 12).

Мал. 12

Для коректної роботи електронної пошти необхідно виконати додаткові налаштування. Для цього у правому верхньому куті сторінки натисніть "Налаштування" (Мал. 13).

Рис. 13

Потім зайдіть, будь ласка, до меню "Налаштування POP3/SMTP сервера", позначте пункт "Дозволити доступ за протоколом POP3/SMTP. Видалені поштовою програмою листи можуть бути відновлені з Кошика протягом 20 днів" і натисніть кнопку "Зберегти" (Мал. 14).

Мал. 14

На цьому процес створення нової електронної адреси завершено і можна переходити до налаштувань пошти у "M.E.Doc" (пункт 2 цієї інструкції).


1.3.
Створення адреси електронної пошти на gmail.com

Для реєстрації поштової адреси зайдіть, будь ласка, на сайт https://www.google.com/intl/uk/gmail/about/  та натисніть кнопку "Створити обліковий запис" (Мал. 15). Відкриється сторінка з реєстраційною анкетою.

Мал. 15

Для реєстрації заповніть ім’я та прізвище, введіть логін та пароль для поштової адреси (які необхідно придумати). Після заповнення усіх полів натисніть кнопку "Далі" (Мал. 16).

Мал. 16

У наступному вікні вкажіть стать, дату народження та натисніть кнопку "Далі" (Мал. 17).

Мал. 17

У вікні "Конфіденційність і умови" ознайомтесь, будь ласка, з умовами використання та натисніть кнопку "Прийняти" (Мал. 18).

Мал. 18

Після натискання на кнопку "Прийняти" з’явиться повідомлення про успішну реєстрацію пошти gmail.com. Натисніть, будь ласка, кнопку "Далі".

Для коректної роботи електронної пошти необхідно зробити додаткові налаштування, для цього у меню налаштувань виберіть, будь ласка, "Налаштування" - "Переглянути всі налаштування" (Мал. 19).

Мал. 19

Далі виберіть вкладку "Пересилання та POP/IMAP" та у розділі "Завантаження POP" встановіть відмітку "Увімкнути РОР для всієї пошти", а у розділі "Доступ IMAP" — "Увімкнути IMAP" і натисніть кнопку "Зберегти зміни" (Мал. 20).

Мал. 20

Далі ще раз відкрийте меню налаштувань у правому верхньому куті сторінки та виберіть пункт "Налаштування". Зайдіть у меню "Облікові записи й імпорт"  та виберіть пункт "Інші параметри облікового запису Google" (Мал. 21).

Мал. 21

У вікні виберіть меню "Безпека" та перевірте у розділі "Вхід в обліковий запис Google" чи увімкнена функція "Двохетапна перевірка" (Мал. 22).

Мал. 22

Якщо "Двохетапна перевірка" відключена, її необхідно включити. Для цього натисніть на кнопку "Вимк." та виберіть "Розпочати" (Мал. 23).

Мал. 23

У вікні заповніть поле пароль для входу та натисніть кнопку "Далі" (Мал. 24).

Мал. 24

Далі введіть, будь ласка, ваш номер телефону та вкажіть спосіб отримання коду доступу – "Текстове повідомлення" або "Телефонний дзвінок" та натисніть кнопку "Далі" (Мал. 25).

Мал. 25

Введіть отриманий код та натисніть "Далі" (Мал. 26).

Мал. 26

Зверніть увагу!
Якщо ви не отримали СМС або дзвінок з кодом доступу, то натисніть, будь ласка, на кнопку "Надіслати ще раз" і вам повторно відправлять код.

Далі натисніть на кнопку "Увімкнути". Після включення вас попросить ще раз ввести пароль від пошти та відобразиться повідомлення про успішне включення "Двохетапної перевірки" (Мал. 27).

Мал. 27

Далі в меню "Безпека" у розділі "Вхід в обліковий запис Google" натисніть, будь ласка, "Паролі додатків" (Мал. 28) та введіть пароль від пошти.

Мал. 28

Після вводу пароля у вас відкриється вікно "Паролі додатків". У цьому вікні необхідно вказати додаток, для якого треба створити пароль. Для цього у випадаючому списку виберіть "Інше (введіть назву)" (Мал. 29).

Мал. 29

Далі вкажіть назву програми та натисніть кнопку "Створити" (Мал. 30).

Мал. 30

Після натискання на кнопку "Створити" у вас відкриється вікно з паролем для додатку, скопіюйте цей пароль та натисніть кнопку "Готово" (Мал. 31).

Мал. 31

На цьому процес створення нової електронної адреси завершено і можна переходити до налаштувань пошти у "M.E.Doc" (пункт 2 цієї інструкції).


2. Зміна налаштувань електронної пошти у програмі "M.E.Doc" при зміні адреси.

Для налаштування електронної пошти у програмі "M.E.Doc" на нову адресу відкрийте, будь ласка, "Головне меню" - "Адміністрування" - "Параметри системи" та виберіть вкладку "Електронна пошта".  Замініть дані в полях "Адреса" та "Пароль" на нові (Мал. 32).

Зверніть увагу! Якщо ви використовуєте пошту на ресурсі "UKR.NET" або "Gmail.com", то у програмі "M.E.Doc" вводьте пароль, який було згенеровано поштою на етапі налаштування "Доступ для зовнішніх програм" / "Паролі додатків".

Мал. 32

Далі заповніть параметри серверів для вхідної та вихідної пошти.

Зверніть увагу!
Якщо ваша адреса знаходиться на ukr.net, meta.ua або gmail.com – поля введення параметрів серверів для вхідної та вихідної пошти заповнюються автоматично. Поставте, будь ласка, галочки "Авторизація" та "SSL з’єднання". Якщо ви використовуєте інший поштовий сервер, їх необхідно заповнити вручну.

Після заповнення усіх даних перевірте, будь ласка, роботу поштового з’єднання, натиснувши на кнопку "Перевірити з'єднання".

Після повідомлення про успішну перевірку натисніть кнопку "Зберегти та вийти".

Налаштування електронної пошти у програмі "M.E.Doc" завершена!


Шановний бухгалтер
! Всі додаткові питання стосовно інструкції ви можете задати за телефоном нашої гарячої лінії техпідтримки 0 800 750 855 безкоштовно з мобільного по Україні.

Приємної роботи.


Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону