ПП
ПП "Росинка"

Наша фірма "Росинка" давно та плідно співпрацює з Компанією "Лопань", яка займається обслуговуванням комп'ютерної програми "М.Е.Dос", надає послуги з обробки даних для отримання сертифікатів відкритих ключів ЕЦП, а також технічною підтримкою програми "BAS".

За час роботи Компанія "Лопань" проявила себе як високопрофесійна компанія з наявністю кваліфікованих кадрів, яка оперативно та якісно вирішує поставлені завдання. У процесі своєї діяльності фахівці компанії підтверджують свій високий професійний статус та оперативність у вирішенні поставлених завдань. Фахівці з роботи з клієнтами кваліфіковані та доброзичливі. Хочеться відзначити, що співробітники Компанії "Лопань" завжди працюють оперативно, якісно та завжди прислухаються до прохань та вимог клієнтів. Особливо хотілося б відзначити хороше знання фахівцями програми "BAS", так ми неодноразово зверталися з багатьма питаннями, що цікавлять нас, і завжди отримували вичерпні відповіді.

Подобаються такі якості працівників, як індивідуальний підхід до кожного клієнта, інтелігентність, гнучкість та здатність до оперативних, нестандартних рішень у реалізації поставлених завдань.

Від нашої співпраці найсприятливіші враження. Вважаємо Компанію "Лопань" надійним партнером та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону