ПП
ПП "Мерефянськє АТП"

Працюємо з компанією ТОВ Лопань-ЛТД понад сім років, займаємось пасажирськими перевезеннями. Почали працювати з покупки комп'ютерної програми "M.E.Doc IS" (електронний документообіг). Від співпраці лише позитивні враження. За специфікою нашої бухгалтерської роботи часто доводиться звертатися за консультаціями в Лопань. Фахівці телефоном завжди ввічливо і терпляче, а головне покроково доносять усю інформацію. Хочу сказати велике спасибі всім співробітникам компанії за їхнє терпіння, не завжди з першого разу все виходить і доводиться дзвонити кілька разів і уточнювати.

На сьогоднішній день наша фірма купила комп'ютерні програми "ЛІГА-ЗАКОН" та "BAS". За програмою "ЛІГА-ЗАКОН" фахівці завжди передзвонюють та розповідають про перспективи розвитку програми, а також цікавляться, як працює програма, чи немає збоїв у роботі, і чим можуть допомогти.

Фахівці з "BAS" якщо зайняті, то завжди передзвонять, і яка б складна ситуація не виникала, завжди допоможуть знайти вихід із ситуації.

Також хочеться окремо подякувати за проведення та організацію бухгалтерських семінарів. Вони завжди відбуваються у зручних конференц-залах, теми семінарів завжди актуальні, а доповідачі – високопрофесійні. Дякуємо за ваші дзвінки напередодні проведення семінарів, це завжди допомагає не пропустити семінар через нашу величезну завантаженість.

Усім, хто ще не придбав бухгалтерські програми, можу сміливо рекомендувати цю компанію. Професійність, розумні ціни, повна конфіденційність.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону