Про нас
Lopan | Про нас

Добрий день!

Ви заглянули в цей розділ, бажаючи більше дізнатися про нас. Дуже добре!

Раді відрекомендуватися - LOPAN GROUP!

Напевно, вам цікаво, чому ми називаємося LOPAN GROUP? Що пов'язує цю назву з IT бізнесом? Хто назвав так підприємство і навіщо? Із задоволенням розповім вам про наш дружний колектив та про нашу чудову компанію. А також поділюся, як наше ім'я допомогло нам досягти успіху і популярності на ринку бухгалтерських IT-послуг міста Харкова.

Мене звуть Костянтин Перепечай, я керівник і один із засновників LOPAN GROUP. Мій професійний досвід у сфері електронної звітності та електронного документообігу бере початок з 2001 року. А у 2004 році, зібравши команду однодумців, ми починаємо власну справу в ТОВ фірма "ЛОПАНЬ - ЛТД".

6 грудня 2004 року ми отримали наш перший платіж за першу продану програму. Це була програма для підготовки та подання звітності до контролюючих органів в електронному вигляді. Сьогодні вона відома, як комп'ютерна програма «M.E.Doc», яку використовують 90% бухгалтерів України.

У 2005 році ми починаємо співпрацю з корпорацією ЛІГА - першим в Україні розробником інформаційно-правових систем, і забезпечуємо наших основних користувачів програм - бухгалтерів надійною правовою інформацією та роз'ясненнями до неї, професійними статтями та коментарями фахівців.

У 2007 році одними з перших у Харкові ми відкриваємо відділення Акредитованого центру сертифікації ключів "Україна" і починаємо видавати електронні цифрові підписи. А у 2010 році вводимо поняття "Сервісний центр з видачі та обслуговування ЕЦП" і запускаємо його в експлуатацію. Наші клієнти, а це підприємства та організації міста Харкова всіляких організаційно-правових видів і форм власності, відразу відзначають новий якісний рівень обслуговування. Професіоналізм і дружність - наші основні принципи! 25 000 електронних цифрових підписів, що видаються на рік, говорять про те, що наш центр - один з найбільших в Україні.

З 2009 року LOPAN GROUP провела близько 100 бухгалтерських семінарів та практикумів в місті Харкові. Ми підбираємо цікаві та актуальні теми, запрошуємо професійних лекторів. Наші заходи корисні та добре організовані. Завдяки гнучкому ціноутворенню і програмі лояльності на наших семінарах збирається 400 і більше учасників. Бухгалтери та аудитори нашого міста особливо люблять наші святкові семінари, присвячені Дню бухгалтера. В цей день, крім інформаційної частини, ми пропонуємо розважальну програму, робимо приємні сюрпризи, проводимо розіграші цінних подарунків.

У 2011 році стартує новий напрямок в LOPAN GROUP - напрямок "BAS". Ми допомагаємо вибрати необхідну конфігурацію з лінійки програм "BAS". Також здійснюємо переведення і оновлення користувачів з 7-ої та більш ранніх версій BAS, переносимо їх облікові дані в нову версію програми. Процесу навчання бухгалтерів приділяємо особливу увагу, використовуючи індивідуальний підхід. Розроблена нами унікальна система адаптації користувача до програми дозволяє швидко освоїти та почати використовувати нову облікову систему. Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) - оновлення, консультації та інші послуги - представлено різними пакетами обслуговування. Ви легко зможете вибрати найбільш відповідний, з огляду на ваші запити та побажання.

Наша співпраця з підприємствами та організаціями ґрунтується на комплексному підході. Ми надаємо бухгалтерам всі необхідні послуги для ведення бухгалтерського і податкового обліку. Впроваджуємо електронний документообіг на підприємстві, з контрагентами, з контролюючими органами. Постачаємо нормативну, аналітичну та ділову інформацію. Проводимо спеціалізовані бухгалтерські семінари.

Прийшов час розповісти, звідки взялася така назва компанії.

Назва ЛОПАНЬ дісталося нам у спадок - так назвав фірму в 1991 році мій батько, її перший засновник. Жителям Харкова відома ще річка з такою назвою, що протікає нашим містом. Відновивши діяльність підприємства у 2004 році, ми не стали змінювати назву, отримавши цікаву асоціацію і ім'я, що запам’ятовується.

Як наше ім'я вплинуло на наш успіх?

Можливо, завдяки глибокому змісту в назві. Адже значення слова ЛОПАНЬ в словнику Даля - це "колодязь на топі, на болоті". Це значення дуже добре і точно описує нашу діяльність - ви зможете знайти воду там, де вона важкодоступна - ми надаємо допомогу і підтримку бухгалтерам в їх нелегкій праці в складних і відповідальних умовах.

Хоча, можливо, все набагато простіше - бути корисними, добре ставитися до людей, якісно робити свою роботу - чи не це істинний шлях до успіху?

Сьогодні LOPAN GROUP - це згуртована команда кваліфікованих професіоналів, робота яких відзначена безліччю сертифікатів і нагород.

Сьогодні LOPAN GROUP - це тисячі задоволених клієнтів і десятки тисяч наданих консультацій і вирішених технічних питань.

Сьогодні LOPAN GROUP - це стабільність, надійність і впевненість.
Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону