ТТН


З продажу кожної програми лінійки LOPAN SOFT 10% ми перераховуємо ЗСУ.


Програма ТТН – рішення для автоматичного формування та обліку ТТН у BAS

ТТН формується на підставі будь-якого товарного документа BAS. Не потрібно створювати вручну або коригувати в Excel - документ заповнюється автоматично. Всі ваші ТТН зберігаються в електронному вигляді у програмі BAS. Використовуйте зручний журнал, щоб швидко знайти потрібний документ і не створювати повторно.

З 01.10.2021 оновлено порядок заповнення ТТН - обов’язковими є дані про транспортний засіб та його параметри. Робота суттєво ускладнилась, тому що нової офіційної форми ТТН немає. Ми додали в друковану форму ТТН всі обов’язкові реквізити - водій і дані про транспортний засіб, які легко заповнити завдяки вбудованим довідникам. Жодних ручних коригувань та помилок - працюйте швидко та зручно!

 
ОТРИМАТИ РАХУНОК   Формування ТТН у BAS
ТТН створюється на підставі будь-якого товарного документу BAS – видаткова накладна, повернення та переміщення товарів. Також ви можете створити одну ТТН на підставі декількох товарних документів - програма автоматично об’єднає дані в табличній частині ТТН.


Автоматичне заповнення реквізитів
Реквізити друкованої форми заповнюються автоматично на підставі облікового документа - супровідні документи, вага товарів, автомобільний перевізник, замовник, вантажовідправник, вантажоодержувач та інші.


Оновлена форма ТТН
Ми додали характеристики транспортного засобу в ТТН, які вимагає діюче законодавство. Не потрібно вносити їх вручну в Excel. У разі змін в законодавстві - ми оновлюємо форму автоматично.


Зручні довідники та налаштування
Програма зберігає дані про транспортні засоби, причепи та водіїв. Обирайте потрібні дані, щоб швидко заповнити документ. Жодних помилок ручного введення.


Облік ТТН у BAS
Всі створені документи зберігаються у програмі. Ви можете швидко знайти документ за період, по організації і замовнику, щоб подивитись або роздрукувати. Не потрібно заповнювати ТТН повторно.

Користуйтесь перевагами програми ТТН:

  • Програма працює з будь-якою конфігурацією BAS - не потрібні доопрацювання програміста;
  • Швидкий початок роботи - для первинних налаштувань потрібно менше 5 хвилин;
  • Всі дані зберігаються у вашій обліковій системі - не потрібен Excel для коригувань та зберігання ТТН.

Вартість річного супроводу - 900 грн.
ЗНИЖКА 25% на ліцензію програми ТТН надається клієнтам LOPAN GROUP з чинним договором на супровід BAS (тариф "Проф Оптимальний", "Проф Оптимальний + Зарплата", "Проф Максимальний")


Ліцензійний супровід програми ТТН включає:

  • професійні консультації фахівців-аналітиків LOPAN GROUP з питань формування ТТН з урахуванням індивідуальних потреб;
  • функціональне оновлення програми.

 
ОТРИМАТИ РАХУНОК   

ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER


ЗАВАНТАЖИТИ ДЕМО-ВЕРСІЮ ПРОГРАМИ ТТНЗапрошуємо до співпраці агентів з продажу програми ТТН. За умовами партнерства звертайтеся, будь ласка, за телефоном - 099-040-98-35.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону