INFOBOX
Заповнює картки ваших контрагентів в BAS даними з держреєстрів

Програма InfoBOX знаходить в реєстрах інформацію про юридичних осіб, ФОП, фізичних осіб та інтегрує отримані дані безпосередньо в вашу облікову систему. Програма InfoBOX економить ваш час - заповнює за вас реквізити в картці контрагента в BAS. Має простий і зрозумілий інтерфейс, не вимагає змін і додаткових налаштувань, працює з різними конфігураціями лінійки програм BAS.


Звідки береться інформація?
Сьогодні в Україні налічується понад 25 електронних державних реєстрів. Це реєстри Міністерства юстиції, Державної податкової служби, Державної судової адміністрації, МВС та інші. Програма InfoBOX завантажує інформацію з цих реєстрів, що гарантує надійність, актуальність і достовірність даних.


Яку інформацію можна отримати з реєстрів?
Достатньо ввести код ЄДРПОУ і програма InfoBOX надасть реєстраційну та іншу важливу інформацію щодо юридичних осіб, приватних підприємців. Пошук інформації про фізичну особу здійснюється по ПІБ.


Як заощадити час?
Автоматичне створення картки контрагента економить до 30% робочого часу. З програмою InfoBOX більше не потрібно шукати в інтернеті інформацію про систему оподаткування контрагента і його види діяльності (КВЕД), просити скан-копії реєстраційних документів, уточнювати юридичну адресу і шукати індекси, перепитувати і записувати по буквах прізвище директора.


Як уникнути помилок?
Кожен бухгалтер знає, наскільки важливо перевірити ІПН контрагента при формуванні податкової накладної або розрахунку коригування. Не менш важливі й інші реквізити в документообміні з контролюючими органами або партнерами. Отримуючи інформацію безпосередньо з державних реєстрів, ви не допустите помилок, пов'язаних з ручним введенням або копіюванням тексту, дані переносяться автоматично.


Як мінімізувати ризики?
Працюйте тільки з перевіреними постачальниками та підрядниками. Отримайте інформацію про перебування ваших контрагентів в процесі провадження у справі про банкрутство, санації. Перегляньте дані про судові рішення, якщо такі є.


Як заощадити гроші?
Платіть тільки за отриману інформацію. Поповніть свій рахунок в InfoBOX на необхідну суму і використовуйте її без будь-яких часових обмежень. Самостійно контролюйте свої витрати.


Що ще вміє InfoBOX?
Отримати публічну інформацію про фізичну особу. Дізнатися не тільки ідентифікаційний код і дату народження співробітника, а і побачити, чи є фізична особа стороною в судах, боржником по сплаті аліментів, чи знаходиться в базі розшуку МВС та інше.

З продажу кожної програми лінійки LOPAN SOFT 10% ми перераховуємо ЗСУ.

Вартість запитів і варіанти поповнення рахунку в програмі InfoBOX:

Простий запит
(вартість - 4 грн.)

Повний запит
(вартість - 9 грн.)

Скорочене найменування
Повне найменування
ІПН
Адреса
Основний вид діяльності (КВЕД)
Керівник
Статус реєстрації
Телефон
E-mail
Види діяльності (КВЕД)
Дані про банкрутство
Судові рішення
Наявність спеціальних ліцензійЗНИЖКА 25% на поповнення рахунку в програмі InfoBOX надається на 800 і 1500 гривень
клієнтам LOPAN GROUP з чинним договором на супровід BAS
(тариф "Проф Оптимальний", "Проф Оптимальний + Зарплата", "Проф Максимальний")

 

ОТРИМАТИ РАХУНОК   

ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER

Інструкція по роботі з програмою INFOBOX
 Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону