БАНКИ.UAЗ продажу кожної програми лінійки LOPAN SOFT 10% ми перераховуємо ЗСУ.

Програма БАНКИ.UA - це унікальне рішення від LOPAN GROUP, яке заощаджує час бухгалтера. Ми пропонуємо поглянути по-новому на роботу з банківською випискою і передачу даних з клієнт-банку в BAS. Робота у програмі БАНКИ.UA - це нові можливості і новий рівень комфорту для користувача. Гнучка цінова політика робить нашу пропозицію вигідною, особливо, якщо у вас кілька організацій з розрахунковими рахунками в різних банках.
 

Всі банки України в одній програмі
Ми зібрали всі українські клієнт-банки в одному рішенні - в програмі БАНКИ.UA. Якщо ви змінили банк, тепер не потрібно замовляти нову обробку, просто виберіть новий банк у програмі. Якщо у вас група компаній, всі ваші підприємства/ФОП зможуть працювати з будь-якими банками в рамках однієї програми, просто виберіть ліцензію на потрібну кількість організацій.


Консультаційна та технічна підтримка
Ми надамо вам професійну допомогу по роботі з програмою, вирішимо технічну проблему будь-якої складності.


Регулярне оновлення програми БАНКИ.UA
Ми постійно моніторимо роботу всіх клієнт-банків і випускаємо оновлення до програми. Якщо змінюється формат передачі даних, вам більше не потрібно замовляти і оплачувати доопрацювання. Ви навіть нічого не помітите, просто продовжите комфортно працювати в програмі.


Автоматичне заповнення довідника Контрагенти
Ми реалізували автоматичне перенесення реквізитів ваших контрагентів з банківської виписки в довідник Контрагенти. Всі нові контрагенти можуть бути створені у відповідному довіднику натисканням однієї кнопки.


Визначення платежів з еквайрингом 
Програма автоматично визначає платежі з еквайрингом, збільшує суму платежу на комісію еквайрингу і списує витрати в обліку. Автоматичне заповнення платіжних доручень на сплату комісії банку 
Програма БАНКИ.UA визначить платіж за комісію банку, створить і автоматично заповнить документ.


Зв'язок платіжних доручень з виставленими рахунками
Програма БАНКИ.UA автоматично знайде виставлений вами рахунок і об'єднає його з вхідним платіжним дорученням, створивши пакет документів з господарської операції.


Інтеграція з InfoBOX 
Реквізити підприємства заповнюються автоматично даними з державних реєстрів! Для цього просто поповнiть баланс рахунку в InfoBOX на суму от 250 грн. Поповнити рахунок InfoBOX.


Робота з Казначейством України 
У програмі БАНКИ.UA реалізована можливість завантаження платіжних доручень, сформованих у програмі "СДО клієнт Казначейства".


Вартість річного ліцензійного супроводу програми БАНКИ.UA

1
організація
2
організації
3-5
організацій
6-10
організацій
11-15
організацій
980 грн 1240 грн 1480 грн 2060 грн 2640 грн

ЗНИЖКА 25% на ліцензію програми БАНКИ.UA надається клієнтам LOPAN GROUP
з чинним договором на супровід BAS
(тариф "Проф Оптимальний", "Проф Оптимальний + Зарплата", "Проф Максимальний")

ЗАВАНТАЖИТИ ДЕМО-ВЕРСІЮ ПРОГРАМИ БАНКИ.UA

Інструкція по роботі з програмою БАНКИ.UA

ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER

ОТРИМАТИ РАХУНОК   


Ми продовжуємо випускати власні програмні продукти. Наші рішення геніальні своєю простотою і зручністю. Те що багато років щодня виконувалося незручно і трудовитратно, ми своїми легкими продуктами перетворюємо на природний і приємний процес.

Сьогодні ми "перенесемо вашу виписку"!

Програма унікальна тим, що з її допомогою в BAS можна переносити виписку абсолютно будь-якого банку України. Якщо має місце група компаній і підприємства обслуговуються в різних банках, всі виписки ви зможете переносити в рамках однієї програми БАНКИ.UA. А якщо ваше підприємство змінило банк, залишиться тільки вибрати в БАНКИ.UA новий і працювати далі.

На ринку бухгалтерського ПО зв'язок з клієнт-банком пропонується тільки окремо по кожному банку, з окремою оплатою. Послуга з доопрацювання - одноразова, і при будь-якій зміні технічній або просто зміні банку, потрібно знову шукати програміста і замовляти зв'язок з клієнт-банком заново. У нашій програмі оновлення додатково не оплачуються, як і зміна банку.

Також унікальна і цінова політика - вартість ліцензії залежить від кількості підприємств, які ви ведете. Чим їх більше, тим дешевше обходиться використання програми для кожного підприємства в групі. А в разі якщо у вас одне підприємство, вартість ліцензії дешевше, ніж пропозиції ринку з доопрацювання зв'язку з клієнт-банком. В середньому вартість такого доопрацювання складає дві години роботи програміста, це близько 1500-1800 грн, в залежності від регіону, тоді як ціна ліцензії БАНКИ.UA на одне підприємство - 980 грн/рік. А якщо у вас, наприклад, три організації, то вартість використання програми для кожного буде всього 493 грн/рік. Плюс, звичайно, знижка 25% для користувачів тарифу "Проф Оптимальний" і вище.

Запрошуємо до співпраці агентів з продажу програми БАНКИ.UA. За умовами партнерства звертайтеся, будь ласка, за телефоном - 099-040-98-35.Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону