ANALYTICS
 

Программа ANALYTICS - це управлінські звіти від LOPAN GROUP для конфігурації облікових систем:
 
- BAS Бухгалтерія. ПРОФ
- BAS Бухгалтерія. КОРП

ANALYTICS – це звіти, необхідні для аналізу діяльності будь-якого підприємства. Завдяки даним, отриманим в програмі, ви зможете оперативно відслідковувати показники роботи, вчасно приймати управлінські рішення і оптимізувати бізнес-процеси. Всі найважливіші критерії в одній програмі - аналіз продажів і закупівель за номенклатурою, періодом та контрагентом; контроль собівартості і списання "в мінус"; рентабельність; залишки товарів і аналіз взаєморозрахунків з контрагентами.

В програмі ANALYTICS зібрані такі звіти:

  • Аналіз продажів – відображає оперативні дані про продажі в розрізі кожного контрагента та номенклатури. Ви зможете оцінити ефективність продажів кожного товару і спланувати закупівлі на майбутні періоди;
  • Аналіз закупівель - показує інформацію про обсяги та вартість куплених товарів в розрізі постачальників. Допоможе в складанні оптимального плану закупівель на майбутній період;
  • Валовий прибуток - один з найважливіших звітів в діяльності підприємства. Даний звіт показує рентабельність по кожному виду номенклатури. Ви зможете оперативно проаналізувати поточну ситуацію на підприємстві та ефективно управляти продажами. Також звіт показує ефективність роботи підприємства за обраний період.
  • Залишки товарів - показує залишки товарів організації з аналітикою по складах. Дозволяє проаналізувати кількість, вартість, а також собівартість одиниці товару на зазначену дату. Звіт реалізований для методів оцінки запасів ФІФО і середня.
  • Оплачені рахунки - відображає інформацію про оплату виставлених рахунків. Допоможе оперативно проаналізувати взаєморозрахунки з контрагентами. Звіт показує загальну суму по рахунку, оплачену суму та залишок боргу на дату формування звіту.
  • Контроль собівартості - відображає дані про продаж товарів та продукції, та виділяє рядки, собівартість яких більше за суму продажу. Дозволяє контролювати продажі нижче собівартості та з "нульовою" собівартістю.
  • Відомість товарів на складах - відображає рух товарів в розрізі кожного документа оприбуткування. Дозволяє оперативно проаналізувати як рухався товар, з моменту його надходження до вибуття зі складу.


Зручні відбори і групування
Залежно від цілей користувача звіти можна формувати, групуючи дані за різними параметрами: номенклатура, контрагенти. А також відбирати інформацію по конкретним позиціям.


Програма ANALYTICS допоможе підготувати звіт для керівника
Щоб підготувати інформацію, керівнику тепер не потрібно витрачати час на збір даних з безлічі бухгалтерських звітів і на зведення їх в єдиний звіт. Звіти надають повну інформацію про ефективність роботи підприємства за необхідний період.


Програма ANALYTICS працює автономно
Програма інтегрується в BAS. Для її роботи не потрібно знімати конфігурацію з підтримки і вносити в неї зміни.

Ліцензійне супроводження програми ANALYTICS включає:

  • професійні консультації фахівців-аналітиків LOPAN GROUP з питань формування та налаштування звітів з урахуванням індивідуальних потреб;
  • функціональне оновлення програми.


З продажу кожної програми лінійки LOPAN SOFT 10% ми перераховуємо ЗСУ.

Вартість ліцензійного супроводу програми ANALYTICS

Кількість організацій
Ліцензія для однієї організації на рік, грн.
1
860
2
560
3-5
390
 6-15
340

ЗНИЖКА 25% на ліцензію програми ANALYTICS надається клієнтам LOPAN GROUP
з чинним договором на супровід BAS
(тариф "Проф Оптимальний", "Проф Оптимальний + Зарплата", "Проф Максимальний")

ОТРИМАТИ РАХУНОК   ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER

ЗАВАНТАЖИТИ ДЕМО-ВЕРСІЮ ПРОГРАМИ ANALYTICS

Інструкція по роботі з програмою ANALYTICS
 Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону