Перевстановлення програми "M.E.Doc", ЛОКАЛЬНА ВЕРСІЯ1. Створення резервної копії бази даних підприємства.

У разі перевстановлення операційної системи Windows або при необхідності перенесення програми "M.E.Doc" на інший комп’ютер після встановлення програми можливе відновлення бази даних підприємства з резервної копії (РК). Резервна копія містить: первинні документи, звіти та квитанції до них, персональні налаштування, довідники, створені користувачем.

Для створення резервної копії бази даних підприємства відкрийте, будь ласка, "Головне меню" - "Адміністрування" - "Резервне копіювання" та виберіть у випадаючому меню "Файл" - "Створити резервну копію".

У вікні вибору типу резервної копії встановіть позначку біля "Резервна копія обраних підприємств" та натисніть кнопку "ОК" (Мал. 1).

Мал. 1

У вікні "Вибір підприємств" позначте підприємства, по якими буде створюватися резервна копія, та натисніть кнопку "ОК" (Мал. 2).

Мал. 2

У наступному вікні виберіть каталог, у якому буде збережена резервна копія на вашому комп’ютері, та натисніть кнопку "Зберегти". Створення файлу займає деякий час, протягом якого на екрані буде повідомлення "Зачекайте, триває створення резервної копії". Після завершення створення резервної копії з’явиться повідомлення "Створення резервної копії пройшло успішно". Натисніть кнопку "ОК" (Мал. 3).

Мал. 3

Створена резервна копія з’явиться у списку. Папка, у яку її зберегли, вказана у полі "Каталог резервних копій" (Мал. 4).

Мал. 4

Резервна копія збережена! Файл має розширення *.ZBK.

У разі, якщо створити резервну копію бази даних вже технічно неможливо (програма не запускається), необхідно здійснити пошук файлів резервних копій на вашому комп’ютері (файли з розширенням *.ZBK або *.ZBF). За замовчуванням програма створює файли резервних копій у каталог "...\Мої документи\ZVIT_ARC", якщо ця функція не була відключена користувачем раніше.


2. 
Встановлення локальної версії програми "M.E.Doc".

Для встановлення програми "M.E.Doc" на сайті https://lopan.com.ua натисніть, будь ласка, у правому верхньому куті кнопку "Оновлення" та завантажте файл "Інсталяційний пакет версії 11.02.ХХХ" на ваш комп’ютер. Запустіть файл подвійним клацанням миші.

В окремому вікні запуститься майстер встановлення, дотримуючись рекомендацій якого, встановлюємо програму. Щоб почати встановлення  натисніть, будь ласка, кнопку "Далі" (Мал. 5).

Мал. 5

В наступному вікні ознайомтесь з умовами ліцензійної угоди.

Для продовження встановлення виберіть пункт "Я приймаю умови ліцензійної угоди" і натисніть кнопку "Далі" (Мал. 6).

Мал. 6

У наступному вікні виберіть тип встановлення "Локальний варіант" і натисніть кнопку "Далі" (Мал. 7).

Мал. 7

Папка, у яку буде встановлена програма, вказана за замовчуванням. При необхідності шлях до неї можна змінити на інший за допомогою кнопки "Огляд".

Також необхідно вибрати, для кого буде встановлюватися програма:

  • "Для всіх користувачів" - всі користувачі комп’ютера зможуть працювати з програмою;
  • "Тільки для мене" - з програмою може працювати тільки той користувач, під яким запущена операційна система Windows на  момент встановлення.

Рекомендуємо вибрати "Для всіх користувачів". Для подальшої установки натисніть кнопку "Далі" (Мал. 8).

Мал. 8

Після цього почнеться процес встановлення програми (Мал. 9). У процесі можливе встановлення додаткових компонентів для роботи  "M.E.Doc" (проводиться автоматично).

Мал. 9

Після повідомлення про закінчення встановлення натисніть кнопку "Готово" (Мал. 10).

Мал. 10

Перед відновленням резервної копії необхідно попередньо оновити програму до актуальної версії, для чого перейдіть, будь ласка, до пункту 3 цієї інструкції.


3. Оновлення програми.

Для оновлення програми "M.E.Doc" у вікні "Майстер заповнення даних про підприємство" натисніть, будь ласка, кнопку "Відміна", а потім натисніть кнопку "ОК".

Далі відкриється вікно вибору підприємства, у якому необхідно натиснути кнопку "Оновити програму"  на панелі інструментів (Мал. 11).

Мал. 11

Зверніть увагу!
Для оновлення програми обов’язково повинен бути доступ до Інтернету.

У наступному вікні будуть відображені поточна і остання версії оновлення. Натисніть, будь ласка, кнопку "Далі" (Мал. 12).

Мал. 12

Після цього програма автоматично завантажить усі необхідні оновлення, по черзі встановить кожне з них та повідомить про це у відповідному діалоговому вікні. Це може зайняти деякий час в залежності від кількості оновлень та швидкості Інтернету.  У вікні після повідомлення про оновлення програми до останньої версії натисніть кнопку "Запустити M.E.DOC" (Мал. 13).

Мал. 13

Для відновлення резервної копії перейдіть, будь ласка, до пункту 4 цієї інструкції.


4. 
Відновлення даних з резервної копії.

У вікні "Майстер заповнення даних про підприємство" виберіть пункт "Відновлення резервної копії" та натисніть кнопку "Далі" (Мал. 14).

Мал. 14

У наступному вікні програма відобразить каталог, в який за замовчуванням зберігаються резервні копії "...\Мои документы\ZVIT_ARC". Якщо резервна копія знаходиться в іншій папці, шлях до неї необхідно вказати вручну у полі "Каталог резервних копій".

Зверніть увагу! У списку може бути декілька резервних копій. Ім’я файла резервної копії містить:

  • "рік-місяць-число-час-хвилини_версія" "M.E.Doc" ЄДРПОУ підприємства" при створенні резервної копії на одне підприємство;
  • "рік-місяць-число-час-хвилини_версія" "M.E.Doc" (без коду ЄДРПОУ підприємства) при створенні резервної копії на декілька підприємств. 

Оберіть, будь ласка, резервну копію яка була створена останньою та натисніть кнопку "Далі" (Мал. 15).

Мал. 15

У вікні з’явиться підприємство, дані якого вам необхідно відновити. Якщо резервна копія містить бази декількох підприємств, програма за замовчуванням позначить для відновлення всі. Залиште зазначеними необхідні вам підприємства та натисніть кнопку "Далі", програма запустить відновлення даних (Мал. 16).

Мал. 16

Після відновлення даних із резервної копії натисніть на кнопку "Далі" (Мал. 17).

Мал. 17

Дані з резервної копії відновлені!


Шановний бухгалтер! Всі додаткові питання стосовно інструкції ви можете задати за телефоном нашої гарячої лінії техпідтримки 0 800 750 855 безкоштовно з мобільного по Україні.

Приємної роботи!


Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону