РОБОТА У МОДУЛІ НАРАХУВАННЯ МОБІЛІЗОВАНИМ У ПРОГРАМІ ЗАРПЛАТКА (КОНФІГУРАЦІЯ BAS БУХГАЛТЕРІЯ)

1. Встановлення платформи LOPAN SOFT.
2 Налаштування параметрів роботи з програмою ЗАРПЛАТКА.
3. Створення розрахунку середнього заробітку мобілізованим.
4. Створення документа «Нарахування зарплати працівникам організації».


БЕЗОПЛАТНИЙ модуль ВИПЛАТИ МОБІЛІЗОВАНИМ є частиною усім відомої програми ЗАРПЛАТКА. Цим модулем ви можете користуватися безкоштовно та без реєстрації до кінця дії воєнного стану.

ПРОСТО ВСТАНОВІТЬ ТА ВИКОРИСТОВУЙТЕ

Модуль автоматично розраховує середній заробіток за час мобілізації на підставі даних облікової системи. Обчислений розмір середнього заробітку можна використовувати у документах в наступних періодах.
Розрахована сума виплати мобілізованим переноситься у документ облікової системи.
Нарахування зарплати натисканням однієї кнопки.

Встановлення програми дуже просте, ви зможете це зробити за декілька хвилин. Нижче проста інструкція, за допомогою якої ви з легкістю впораєтесь. 

Для користування модулем, по-перше, потрібно встановити платформу лінійки програм LOPAN SOFT, звідки ви будете відкривати програму ЗАРПЛАТКА, модуль якої вам потрібен. 

1. Встановлення платформи LOPAN SOFT.

Для того, щоб встановити платформу LOPAN SOFT завантажте, будь ласка, ось цей файл, та розпакуйте отриманий архів «LOPAN_soft.zip».

У конфігурації "BAS Бухгалтерія" відкрийте, будь ласка, меню "Адміністрування" - "Печатні форми, звіти та обробки" - "Додаткові звіти та обробки" та натисніть кнопку "Створити". У вікні виберіть файл "LOPAN_soft_v2.0.epf" з того каталогу, в який ви попередньо зберегли, та натисніть "Відкрити". Далі натисніть на посилання "Не визначено" у полі "Розміщення" (Мал. 1).

Мал. 1

У наступному вікні встановіть позначку  у пункті
"Розділ "Зарплата та кадри" та натисніть кнопку "ОК"  (Мал. 2).

Мал. 2

Для доступа до платформи LOPAN SOFT користувачам необхідно додати права. Для цього у табличній частині вікна
"Додаткова обробка (створення)" встановіть, будь ласка, курсор миші у колонку "Швидкий доступ" та натисніть на кнопку . У вікні за допомогою кнопки  перенесіть в праве вікно тих користувачів, яким буде доступна платформа та натисніть кнопку "ОК" (Мал. 3).

Мал. 3

Після заповнення усіх необхідних полів натисніть кнопку
"Записати та закрити".

Платформа LOPAN SOFT встановлена. Для роботи з програмою ЗАРПЛАТКА необхідно виконати налаштування параметрів.


2.
Налаштування параметрів роботи з програмою ЗАРПЛАТКА.

Для початку роботи з програмою ЗАРПЛАТКА у конфігурації
"BAS Бухгалтерія" відкрийте, будь ласка, меню "Зарплата та кадри", у розділі "Сервіс" оберіть пункт "Додаткові обробки" та натисніть на кнопку "Виповнити". У вікні оберіть організацію, по якій будете працювати з програмою ЗАРПЛАТКА, та натисніть кнопку з назвою програми (Мал. 4).

Мал. 4

Перед вами відкрилося робоче вікно програми ЗАРПЛАТКА.

Далі перейдіть на вкладку
"Налаштування", заповніть регламентований виробничий календар та оберіть необхідний вид нарахування в полі "Оплата за середнім заробітком" (Мал. 5).

Зверніть увагу! Для того щоб, при розрахунку оплати мобілізованим, програма звіряла середній заробіток з денним заробітком співробітника встановіть, будь ласка, позначку  у відповідному полі.

Мал. 5

Для коректного розрахунку оплати мобілізованим у розділі «Список видів нарахувань, що виключаються із середнього заробітку» натисніть на посилання «Для середнього» та додайте види нарахувань, що виключаються, за допомогою кнопки «Додати»
 (Мал. 6).

Мал. 6

Налаштування параметрів завершено.


3. Створення розрахунку середнього заробітку мобілізованим
.

Створення документу оплати мобілізованим у програмі ЗАРПЛАТКА проходить на вкладці «Графік обліку робочого часу». 

Документ «Оплата мобілізованим» реєструє заміну на певний період планових нарахувань працівника на оплату за середнім заробітком.

Для створення розрахунку середнього заробітку мобілізованим натисніть, будь ласка, кнопку «Створити оплату мобілізованим». У вікні вкажіть співробітника, дані по мобілізації та натисніть кнопку «Заповнити та розрахувати» (Мал. 7).

 


Мал. 7

У табличній частині програма зробить розрахунок середньої.
На вкладці «Налаштування розрахунку» знаходяться додаткові налаштування для розрахунку середньої (Мал. 8)

Мал. 8


У наступному місяці, для продовження нарахування оплати мобілізованим, створіть новий документ, оберіть співробітника, період, встановіть позначку «Первинний документ розрахунку» та оберіть первинний документ (Мал. 9).

Зверніть увагу! Після того, як обрали первинний документ натискати кнопку «Заповнити і розрахувати» не треба. Поля «Період середньої з», «Середній заробіток», «Середня» та таблична частина заповняться автоматично.  

Мал. 9

Для виведення друкованої форми розрахунку середнього заробітку натисніть кнопку «Друк». Для збереження документа натисніть кнопку «ОК».

Зверніть увагу! Після створення документа у програмі ЗАРПЛАТКА у вкладці «Графік обліку робочого часу» з’являється графічне відображення днів відсутності працівника (Мал. 10).

 

Мал. 10

Для того, щоб вивести друковану форму графіка, натисніть кнопку  .

Також в програмі ЗАРПЛАТКА є можливість створити звіт по нарахуванням оплати мобілізованим. Для цього на вкладці «Журнал документів» натисніть, будь ласка, кнопку «Друк звіту». У наступному вікні оберіть період, за який бажаєте сформувати звіт, в полі «Вид документу» оберіть «Мобілізовані» та натисніть кнопку «Сформувати» (Мал. 11).

 

Мал. 11

4. Створення документа «Нарахування зарплати робітникам організації».


Для того щоб усі розрахунки автоматично перенеслися у документ по нарахуванню заробітної плати, на вкладці «Графік обліку робочого часу» натисніть, будь ласка, кнопку «Створити нарахування та виплату зарплати», оберіть «Відомість нарахування» та натисніть кнопку «Вибрати» (Мал. 12). 

Зверніть увагу! При створені документа «Нарахування зарплати» є можливість обрати вже створений документ в BAS Бухгалтерія. Після вибору він буде перезаповнений новими даними. 

 

Мал. 12
 

У наступному вікні відкриється стандартний документ «Нарахування зарплати працівникам організації». Для розрахунку документа натисніть, будь ласка, кнопку «Перерахувати», а потім кнопку «Провести та закрити».

Створення нарахування зарплати завершено.


Шановний бухгалтер! Всі додаткові питання стосовно інструкції або використання модуля ви можете задати за телефонами:

Якщо ви в Україні - набирайте 0800750855.

Якщо ви за кордоном - пишіть чи дзвоніть нам:
+380996822560 (telegram/viber)
+380952231484 (telegram/viber)
або користуйтеся нашим ботом в telegram: @lopangroupbot

Приємної роботи!

 

З повним функціоналом програми ЗАРПЛАТКА ви можете ознайомитись тут 

ФУНКЦІОНАЛ ПОВНОЇ ВЕРСІЇ


Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону