Робота з програмою БДЖОЛА LITE (експорт Об'єднаного звіту ПДФО та ЄСВ для BAS Бухгалтерія)

1. Встановлення платформи LOPAN SOFT".
2. Налаштування параметрів роботи з програмою БДЖОЛА LITE.".
3. Вивантаження звітів з BAS у форматі контролюючого органу *.ХML.о.
4. Завантаження звіту на прикладі програми M.E.Doc.

Програма БДЖОЛА LITE розроблена нашими програмістами для формування та експорту Об’єднаного звіту ПДФО ТА ЄСВ з облікових програм BAS у форматі контролюючого органу *.ХML натисканням однієї кнопки.


1. Встановлення платформи LOPAN SOFT.
 
Перед встановленням платформи LOPAN SOFT завантажте файл дистрибутива з нашого сайту. Для цього перейдіть, будь ласка, на сайт https://lopan.com.ua/lopan-soft/bdzhola-lite/ та натисніть кнопку . Далі розархівуйте папку «LOPAN_SOFT.zip».

У конфігурації BAS Бухгалтерія відкрийте, будь ласка, меню «Адміністрування» - «Друковані форми, звіти і обробки» - «Додаткові звіти й обробки» та натисніть кнопку «Створити». У вікні оберіть файл «LOPAN_SOFT_v2.0.epf» з того каталогу, у який ви попередньо зберегли, та натисніть кнопку «Відкрити». Далі натисніть на посилання «Не визначено» у полі «Розміщення» (Мал. 1).

Мал. 1

У наступному вікні встановіть позначку  у пункті «Операції» та натисніть кнопку «ОК» (Мал. 2).

Мал. 2

Для доступу до платформи LOPAN SOFT користувачам необхідно додати права. Для цього у табличній частині вікна «Додаткова обробка (створення)» встановіть, будь ласка, курсор миші у колонку «Швидкий доступ» та натисніть кнопку . У наступному вікні за допомогою кнопки «Додати>» перенесіть у праве вікно тих користувачів, яким буде доступна платформа, та натисніть кнопку «ОК» (Мал. 3).

Мал. 3

Після заповнення усіх необхідних полів натисніть кнопку «Записати та закрити».

Платформа LOPAN SOFT встановлена. Для роботи з програмою БДЖОЛА LITE необхідно виповнити налаштування параметрів.


2. Налаштування параметрів роботи з програмою БДЖОЛА LITE .
 
Для початку роботи з програмою БДЖОЛА LITE в BAS Бухгалтерія відкрийте, будь ласка, меню «Операції», у розділі «Сервіс» оберіть пункт «Додаткові обробки» та натисніть  кнопку «Виконати». У вікні оберіть організацію, у якій ви будете працювати з програмою БДЖОЛА LITE, та натисніть кнопку «Запуск» (Мал. 4).

Мал. 4

Перед вами відкрилося робоче вікно програми БДЖОЛА LITE.

Перейдіть на вкладку «Налаштування» та вкажіть каталог для збереження звіту при експорті (Мал. 5).

Мал. 5

Налаштування параметрів завершено. Програма БДЖОЛА LITE готова передавати звіт.


3. Вивантаження звіту з BAS у форматі контролюючого органу *.ХML

Перейдіть, будь ласка, на вкладку «Регламентовані звіти», оберіть організацію та період, за який подається звіт. В полі «Документ» оберіть «Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ» (Мал. 6) і натисніть кнопку «Сформувати звіт» .

Мал. 6

Відкриється бланк звіту. Для заповнення обліковими даними натисніть кнопку «Заповнити». Якщо необхідно, внесіть правки у документ. Для того щоб зберегти звіт, натисніть кнопку «Зберегти» і закрийте звіт (Мал. 7).

Мал. 7

Зверніть увагу! В програмі реалізована можливість формувати звіт по окремим підрозділам. Для цього перед заповненням у відкритому бланку звіту натисніть, будь ласка, кнопку «Настройка» - «Параметри заповнення» та оберіть необхідний підрозділ (Мал. 8).

Мал. 8

Далі натисніть кнопку «Знайти за параметрами»  . В табличній частині відобразяться сформовані звіти.

Для того щоб вивантажити звіт з BAS або BAS, позначте всі необхідні додатки, внесіть код КАТОТТГ, виділіть звіт в табличній частині і натисніть кнопку «Експорт в ХML»  (Мал. 9).

Мал. 9

В інформаційному вікні програма сповістить про результати вивантаження звіту.

Після того як файли звіту будуть експортовані, вони з’являться в каталозі, який вказаний в налаштуваннях.
Подальша робота зі звітами ведеться у програмі для подачі звітності. 


4. Завантаження звіту на прикладі програми M.E.Doc.

Для завантаження звіту в програмі M.E.Doc перейдіть, будь ласка, в меню «Звітність» розділ «Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ». У випадаючому меню «Файл» оберіть «Імпорт» - «Імпорт звітів» (Мал. 10).

Мал. 10

У вікні, що відкриється, оберіть всі файли звіту та натисніть «Відкрити» (Мал. 11).

Мал. 11

Звіт імпортується в програму. Далі в ньому необхідно внести номер розрахунку, перевірити кожен додаток, підписати та відправити до контролюючого органу.


Шановний бухгалтер! Всі додаткові питання стосовно інструкції ви можете задати за телефоном нашої гарячої лінії техпідтримки 0 800 750 855 безкоштовно з мобільного по Україні.

Приємної роботи.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону