Налаштування автооновлення в "BAS" через Internet

Розробниками програм забезпечується постійний розвиток і оновлення програм відповідно до вимог законодавства, розвитку інформаційних технологій і сервісів.

Автоматичне оновлення конфігурації можливе лише для типової конфігурації. Якщо в конфігурацію вносилися будь-які зміни, то виконання оновлення за даною інструкцією може призвести до втрати таких індивідуальних змін.

У цій інструкції розглянуто процес автоматичного оновлення на прикладі конфігурації "BAS Бухгалтерія". Для інших конфігурацій процес автоматичного оновлення аналогічний.

Зверніть увагу! Перед оновленням інформаційної бази рекомендується створити резервну копію, яка може бути використана для автоматичного відновлення інформаційної бази у разі виникнення позаштатної ситуації.

Оновлення конфігурації через Інтернет виконується в користувацькому режимі. Для цього запустіть, будь ласка, програму у режимі "BAF" та в меню "Адміністрування", розділі "Обслуговування" - "Оновлення програми" оберіть пункт "Встановлення оновлень і виправлень (патчів)" (Мал. 1).

Мал. 1

У наступному вікні натисніть на посилання "Пошук та встановлення оновлень" (Мал. 2).

Мал. 2

Якщо встановлені не усі оновлення, у вікні, що відкрилося, програма повідомить про це. Щоб ознайомитися з описом змін в оновленні натисніть, будь ласка, "Докладніше" і перейдіть за посиланням "Нове у версії" (Мал. 3).

Мал. 3

Для отримання оновлення натисніть кнопку "Далі" та у наступному вікні вкажіть параметри доступу до сервісу "Оновлення програм": логін та пароль (Мал. 4).

Мал. 4

Далі програма встановлює з'єднання з Порталом ІТС, використовуючи зазначені логін користувача і пароль, і отримує файл оновлення локально на комп'ютер. При успішному підключенні логін і пароль будуть збережені в програмі і їх повторне введення не знадобиться при наступному оновленні програми.

Зверніть увагу! Отримання файлу оновлення може зайняти тривалий час, в залежності від розміру конкретного файлу оновлення і швидкості підключення до Інтернету.

Якщо у картці користувача встановлений пароль на вхід у конфігурацію, в наступному вікні введіть, будь ласка, пароль даного користувача і натисніть кнопку "ОК" (Мал. 5).

Мал. 5

У вікні "Оновлення програми" є можливість вибрати час оновлення, для цього оберіть, будь ласка, спосіб установки оновлення та натисніть кнопку "Далі" (Мал. 6).

Після того, як оновлення було отримано локально на комп'ютер, обробка установки оновлень пропонує його встановити.

За допомогою перемикача можна уточнити час виконання оновлення конфігурації ІБ:

  • "Встановити оновлення прямо зараз" - для оновлення потрібно перезапустити програму;
  • "Нагадати при завершенні роботи" - процес оновлення буде перенесений.


Мал. 6

При виборі першого варіанту одразу почнеться виконання оновлення конфігурації.

Процес оновлення конфігурації може зайняти тривалий час, в залежності від продуктивності комп'ютера і об'єму інформаційної бази.

Після завершення оновлення конфігурації програма автоматично перезапуститься та відкриється інформаційне вікно про результати оновлення. Для продовження роботи натисніть, будь ласка, кнопку "Закрити" (Мал. 7).

Мал. 7
Оновлення конфігурації завершено, програма "BAS" готова до подальшої роботи.


Шановний бухгалтер
! Всі додаткові питання стосовно інструкції ви можете задати за телефоном нашої гарячої лінії техпідтримки 0 800 750 855 безкоштовно з мобільного по Україні.

Приємної роботи.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону