Лекторій

Семінари проводяться з метою оперативного інформування користувачів щодо законодавчих змін та надання роз’яснень щодо їх відображення в "BAS". На семінарах також розглядаються найпоширеніші питання бухгалтерів щодо особливостей ведення бухгалтерського та кадрового обліку.

Розробники регулярно проводять зустрічі методистів ІТС і користувачів програмних продуктів. Інформацію щодо теми наступного семінару і місця проведення можна переглянути за посиланням.

Лекції складаються з двох частин: теоретична - особливості законодавчого регулювання вказаної теми та практична - особливості реалізації операцій в програмах автоматизації обліку. Під час лекцій можна отримати роз’яснення, рекомендації та відповіді методистів.

Переваги

  • Достовірна інформація та роз’яснення щодо актуальних законодавчих змін;
  • Онлайн формат лекцій дозволяє отримати доступ до інформації без витрат часу та грошей на дорогу.

Для підприємств з договором "ІТС ПРОФ", "ІТС ПРОФ ОПТИМАЛЬНИЙ", "ІТС ПРОФ ОПТИМАЛЬНИЙ + ЗАРПЛАТА", "ІТС ПРОФ МАКСИМАЛЬНИЙ" та зареєстрованим пакетом сервісів: "Тех. підтримка" або "Бухгалтерський" надається безкоштовний доступ для однієї людини на онлайн-лекцію або для двох осіб на лекцію в форматі офлайн.

Для отримання доступу необхідно пройти попередню реєстрацію.

Всі додаткові питання стосовно семінарів ви можете задати за телефоном нашої гарячої лінії 0 800 750 855.


Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону