BAS Агро. Бухгалтерія для Аграрних підприємствАкція по BAS АГРО. Бухгалтерія для АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ!
 
При покупці або укладенні договору на супровід BAS c 02.08 по 16.08:

КОЖЕН БУХГАЛТЕР АГРАРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОТРИМУЄ МЕГА-НАБІР ПОДАРУНКІВ:

Повний курс навчання по роботі з програмою - 10 годин індивідуальної роботи з нашим фахівцем-аналітиком. Тематику і час для занять ви плануєте зручним для вас чином. І найцікавіше! Ви економите мінімум 5500 грн. на курсі з вивчення BAS АГРО. Бухгалтерія!

Річну ліцензію на одну з програм нашої розробки БАНКИ.UA або БДЖОЛА на ваш вибір. Ви автоматизуєте перенесення виписки з клієнт-банку в BAS АГРО. Бухгалтерія або перенесення документів і звітів між BAS АГРО. Бухгалтерія і M.E.Doc, а також заощаджуєте 980-1400 грн на вартості програм. Детальніше про функціонал програм читайте
тут. 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

BAS АГРО. Бухгалтерія - це не просто облікова система!

Це конфігурація, написана спеціально для вас!
За допомогою неї ви зможете:
 
  • Налаштувати кілька варіантів розрахунку орендної плати по пайовиках: фіксованою сумою, відсотком від нормативної оцінки, з урахуванням частки.
  • Автоматизувати розрахунок відпускних, лікарняних, оплати за середнім заробітком.
  • Розраховувати зарплату співробітникам, одночасно використовуючи як погодинну, так і відрядну оплату праці.
  • При відповідному налаштуванні програми (допоможемо і навчимо) у вас з'явиться можливість натуроплати як з контрагентами, так і зі співробітникам з урахуванням утримання податків.
  • Автоматичний розрахунок собівартості продукції, з можливістю впливати на собівартість продукції, що виробляється за допомогою різних методів розподілу.
  • Автоматизація обліку подорожніх листів сільськогосподарської техніки та вантажних автомобілів.
  • Автоматичне заповнення безлічі статистичних спеціалізованих форм звітності на підставі даних облікової системи: податкова декларація платника єдиного податку IV групи, податкова декларація плати за землю, форми 21 с/г, 24 с г, 50 с/г.
  • Зручні звіти по аналізу залишків і руху біологічних активів, палива, орендованих ділянок.
  • Інші професійні функції, які зможуть значно прискорити і полегшити вашу діяльність.
 
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ про конфігурацію

МИ НЕ ПРОСТО ПРОДАЄМО BAS, МИ ВПРОВАДЖУЄМО ЇЇ В РОБОТУ
ПІДПРИЄМСТВА ТА НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТ.
 
Використання BAS в діяльності аграрних підприємств має ряд ключових відмінностей від бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах інших сфер. Наприклад, відмінності, обумовлені досить довгим циклом вирощування продукції (рослини, тварини), переробкою, особливістю зберігання і транспортування та інше.

Однією з основних особливостей є те, що обліковувати доводиться не тільки фінанси і виробничу номенклатуру, а також біологічні об'єкти: рослини, тварини і т. п.

Програмне забезпечення BAS для агропідприємств допоможе контролювати всі зміни закону, який регламентує основи комплексного обліку сільськогосподарських підприємств.
 
Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону