ПЕРЕХІД НА BAS


Поспішаємо повідомити, що розробник 1С:Підприємство випустив нову лінійку програм - BAS.

Як відомо, наразі здійснюється плавний перехід всіх користувачів з програм 1С:Підприємство на лінійку BAS, і в подальшому підтримка конфігурацій і випуск оновлень по 1С:Підприємство будуть припинені.
 
Нові програми лінійки BAS мають ряд переваг, а саме - швидкість і зручність роботи, гнучкі налаштування, нові можливості у відповідності з побажаннями користувачів. Нова лінійка сучасна і відповідає всім новим вимогам безпеки! При цьому, при переході з версії 2.0, інтерфейс програми залишається, як і попередній, і звичним для вас.
 
В даний момент ви маєте можливість здійснити перехід на BAS за пільговою вартістю - 300 грн.

Ми пропонуємо вам не відкладати, а перейти на BAS прямо зараз. За час, що залишився перед річним звітом, ви встигнете звикнути до програми та розібратися у нових корисних функціях. А ми з задоволенням вам у цьому допоможемо!
 
Переходьте на BAS разом з нами!
 
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта. При укладенні договору на обслуговування в нашій компанії кожен бухгалтер отримує 10 годин індивідуальної роботи з нашим експертом-аналітиком, протягом яких можна вирішити будь-які індивідуальні питання по роботі з програмою або пройти один з наших авторських курсів “Базовий курс BAS для початківців“ або “Лайфхаки BAS для досвідченого користувача“. Працюємо з вами on-line, що цілком безпечно, у зручний для вас час.
  • у рейтингу партнерів по Україні займаємо 4-те місце. Можете бути впевненими – ви у надійних і розуміючих руках! Відгуки ваших колег-бухгалтерів про нашу роботу можна почитати тут.
  • ми впроваджуємо облікові системи уже 16 років, у нас відмінні спеціалісти-аналітики з величезним досвідом роботи. Познайомитися з нашою командою ближче можна тут.
  • весь процес обслуговування в нашій компанії стандартизований ви завжди отримаєте відповідь на будь-яке питання в максимально стислі терміни.
  • клієнти нашої компанії користуються значними знижками на програми лінійки LOPAN SOFT, авторами яких ми є. Це ЗАРПЛАТКА – автоматичний розрахунок відпускних і лікарняних, БАНКИ.UA – миттєве перенесення виписки з будь-якого банка України, InfoBOX – автоматичне заповнення карток контрагентів даними з держреєстрів, ПЧЕЛА – обмін даними між M.E.Doc і BAS, ANALYTICS – управлінські звіти у BAS.
 
Подавайте заявку на консультацію з переходу на BAS

подати заявку на консультацію з переходу на BAS   ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону