ПФ
ПФ "Веста"

Приватна фірма "Веста" з ТОВ "Лопань-ЛТД" співпрацює близько 10 років (і ще кілька інших підприємств). Співпраця розпочиналася зі складання звітів в електронній формі, послуги з обслуговування електронних цифрових підписів.

Участь у бухгалтерських семінарах, організованих компанією "Лопань", є необхідною підтримкою у роботі бухгалтера, професійні лектори дають кваліфіковані відповіді та допомогу у вирішенні, іноді, складних бухгалтерських питаннях.

Програма "Мідок" необхідна у роботі і на даний момент дозволяє без проблем та додаткових зусиль здавати звіти до контролюючих органів, обмінюватися документами з партнерами.

Придбала програму "BAS", дуже багато зверталася за роз'ясненнями та консультаціями та завжди отримувала дуже конкретну та повну відповідь від співробітників Компанії "Лопань". Кількість консультацій не обмежена і час також.

При оформленні ключів ЕЦП проводиться запис на реєстрацію ключа, що дає можливість без черги та витрат часу швидко та кваліфіковано оформити ключі та отримати консультацію щодо їх встановлення та використання.

За час співпраці Компанія "Лопань-ЛТД" показала себе висококласними фахівцями, які володіють необхідними навичками та знаннями. Дуже зручно отримати великий вибір послуг в одній компанії.

Дякуємо за довгострокову співпрацю.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону