ТОВ
ТОВ "ПЕК "Енерго-Альянс"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливно-енергетична компанія "Енерго-Альянс" працює з Компанією ЛОПАНЬ з 2012 року.

За цей час у мене, головного бухгалтера Харченка Ірини Єгорівни, як безпосереднього користувача програмами, що надаються Компанією ЛОПАНЬ, жодного разу не виникло труднощів у спілкуванні зі співробітниками Вашої компанії. На всі питання я завжди отримувала компетентні відповіді, що мені дуже допомагало в роботі.

І програма "М.Е.Dос», і програма "BAS" завжди нормально працюють, оновлення завжди приходять у термін. Фахівці Вашої компанії - це фахівці високої кваліфікації. навіть простому користувачеві.

При оформленні ключів або інших питань при зверненні в компанію завжди дуже швидко і професійно обслуговують клієнтів. Ніколи не довелося довго чекати або отримати допомогу, за якою звернувся.

Семінари, які проводить ваша компанія, також завжди інформативні та в повному обсязі надають потрібну та актуальну інформацію щодо податкового та бухгалтерського обліку.

Хочу висловити подяку співробітникам Компанії ЛОПАНЬ за висококваліфіковану та своєчасну допомогу у роботі з програмами. Завжди приємно спілкуватися та працювати з Вами!

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону