ТОВ
ТОВ "Екопрофпроект"

Справжнім висловлюємо подяку Вашій Компанії, яка є нашим партнером з 2011 року у сфері інформаційно-технічного забезпечення та підтримки систем "BAS", що використовується для автоматизованого бухгалтерського та податкового обліку, систем електронного документообігу та надання звітності "М.Є.Dоc". Також ми завжди користуємось послугами сервісного центру Компанії з оформлення ключів електронного цифрового підпису.

За допомогою кваліфікованих фахівців Компанії "Лопань" було підібрано найбільш зручну конфігурацію з лінійки програм "BAS", максимально комфортно та швидко було здійснено переклад та перенесення облікових даних з "BAS".

Окремо хочеться висловити подяку безпосередньо технічній команді, яка займається настроюванням програм та обслуговуванням. Консультації, навчання та всі необхідні пояснення з будь-яких, навіть складних питань, отримуємо оперативно та доступно, у тому числі й у вечірній час.

Незважаючи на швидку зміну законодавчих актів та форм звітності, Ваша компанія встигає надати вчасно всі оновлення релізів, які регулюють порядок бухгалтерського обліку та своєчасне складання податкової та іншої звітності.

За допомогою Ваших доброзичливих та грамотних співробітників оформлення ключів електронного цифрового підпису займає мінімальну кількість часу та зусиль.

Ми задоволені обслуговуванням у компанії "Лопань" та можемо рекомендувати Вас як професійного та надійного партнера.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону