ТОВ
ТОВ "Альянс С"

З компанією "Лопань ЛТД" наша фірма співпрацює дуже давно. Починали з придбання в них комп'ютерної програми для електронної звітності Бест-Звіт, потім перейшли на досконалішу "M.E.Doc IS", яка не перестає дивувати все новими та новими функціональними можливостями.

Коли ж виникла необхідність оперативного отримання нормативно-правової, консультаційної та довідкової інформації, що регламентує питання бухгалтерського обліку, оподаткування, підприємницької діяльності, то не замислюючись, придбали спеціалізовану систему інформаційно-правового забезпечення ЛІГА:ЗАКОН Головний бухгалтер. Вона допомагає вирішувати широкий спектр завдань, дозволяє швидко знайти та проаналізувати правову інформацію на будь-який момент часу, оцінити ситуацію та прийняти правильне рішення.

Для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку наша фірма обрала програму "BAS", яку ми також придбали у Компанії "Лопань ЛТД". Взаємодія співробітників Компанії та співробітників нашого підприємства дозволила забезпечити комплексну автоматизацію обліку на підприємстві та скоротити трудомісткість формування облікових документів та рутинних операцій.

У процесі нашої багаторічної співпраці з Компанією "Лопань ЛТД" ми переконалися у високій кваліфікації співробітників, що дозволяє успішно вирішувати будь-які завдання. Фахівці Компанії завжди демонструють високий рівень свого професіоналізму, якісно та оперативно реагують і вирішують усі питання наших співробітників.

Ми повністю задоволені результатами співпраці з компанією "Лопань ЛТД". На закінчення хотілося б відзначити високий потенціал Компанії, її націленість на подальший успішний розвиток та процвітання.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону