ЧФ
ЧФ "Топ-Класс"

З компанією "Лопань-ЛТД" ми працюємо з 2011 року. Користуємося багатьма послугами та сервісами: надання електронних цифрових підписів та ключів, супровід бухгалтерської програми "BAS", ліцензована програма "М.Е.Dос IS", інформаційна платформа "Ліга-Закон" та, звичайно ж, бухгалтерські семінари.

За час нашої співпраці склалися доброзичливі, теплі, я навіть сказала б дружні стосунки. Всі співробітники ввічливі, знаючі, досвідчені фахівці готові прийти на допомогу будь-якої хвилини. Відмова чи незнання питання – такого випадку ніколи не було, це не про них. На зв'язку повний робочий день і передзвонюють, у разі зайнятості того чи іншого спеціаліста, дуже швидко. Завжди вдало допомагають розібратися із заплутаними складнощами у налаштуваннях "BAS", з пошуком у "Лізі Закону" потрібних документів. Згуртований колектив, привітний прийом в офісі компанії, напої та частування - адже це все для нас. Тішать подарунки до дня бухгалтера, розіграші призів. Дуже до речі завжди вкладені в роздаткові матеріали на семінар пляшечка води та шоколадка.

Відзначити поіменно нікого не можу. З ким би не спілкувалася – все завжди на висоті. Дякуємо за ваш внесок у нашу нелегку справу.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону