ТОВ
ТОВ "Українська металургійна компанія"

З Компанією "Лопань ЛТД" ми разом із 2008 року. У нас велика холдингова компанія, яка включає близько сорока компаній - юридичних осіб. Усі вони є користувачами програмних продуктів: "M.E.Doc", "BAS", користуються послугами спеціалістів компанії при оформленні ключів ЕЦП, регулярно відвідують бухгалтерські семінари.

Дуже задоволені службою тих. підтримки Компанії Лопань. У будь-який час можна додзвонитися і отримати кваліфіковану і оперативну відповідь на питання, що нас цікавить.

Також хочемо відзначити хорошу підготовку та якісне проведення бухгалтерських семінарів компанією "Лопань", своєчасне інформування про проведення семінарів.

Особливо хочеться відзначити роботу нашого персонального менеджера Світлану, яка завжди заздалегідь попередить про закінчення терміну дії сертифікатів, оперативно виставить рахунки та спланує виїзд спеціаліста у зручний для нас час.

Дякую вам, Світлано!

За час нашої спільної роботи співробітники компанії показали себе високими професіоналами, які стежать за якістю послуг та враховують побажання замовника.

Всім зацікавленим особам рекомендуємо Компанію Лопань як надійну та висококваліфіковану компанію в області послуг.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону