ТОВ
ТОВ "Статус-24"

TOB "Статус-24" - молода компанія, що зареєстрована в 2016 році. На початку своєї роботи наша організація зіткнулася з потребою в придбанні програм для ведення бухгалтерського обліку та подання звітності. Свій вибір зупинили на системі "BAS" та "M.E.Doc". В якості ділового партнеру обрали Компанію ЛОПАНЬ. Дана компанія являється офіційним представником розробника системи електронного документообігу "M.E.Doc" на території Харкова. Дуже задоволені роботою співробітників Компанії ЛОПАНЬ. Іноді доводиться звертатися до даного партнера за допомогою у роботі з даними програмами - завжди отримуємо висококваліфіковану технічну підтримку, професійні консультації. Працівники Компанії працюють оперативно і безвідмовно.

Також звернулися до Нашого партнера за допомогою в оформленні ключів електронного цифрового підпису ТОВ "ЦСК Україна", як до одного із найбільших сервісних центрів у Харківській області з цього питання - залишилися дуже задоволені швидкістю та якістю обслуговування.

Ще однією перевагою співпраці з Компанією ЛОПАНЬ є організація бухгалтерських семінарів з хорошою знижкою для своїх клієнтів.

Дякуємо Компанії ЛОПАНЬ за співпрацю!

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону