ООО
ООО "Статус-24"

TOB "Статус-24" - молода компанія, що зареєстрована в 2016 році. На початку своєї роботи наша організація зіткнулася з потребою в придбанні програм для ведення бухгалтерського обліку та подання звітності. Свій вибір зупинили на системі "1С:Бухгалтерия 8" та "M.E.Doc". В якості ділового партнеру обрали Компанію ЛОПАНЬ. Дана компанія являється офіційним представником розробника системи електронного документообігу "M.E.Doc" на території Харкова та партнером 1С:Франчайзи. Дуже задоволені роботою співробітників Компанії ЛОПАНЬ. Іноді доводиться звертатися до даного партнера за допомогою у роботі з даними програмами - завжди отримуємо висококваліфіковану технічну підтримку, професійні консультації. Працівники Компанії працюють оперативно і безвідмовно.

Також звернулися до Нашого партнера за допомогою в оформленні ключів електронного цифрового підпису ТОВ "ЦСК Україна", як до одного із найбільших сервісних центрів у Харківській області з цього питання - залишилися дуже задоволені швидкістю та якістю обслуговування.

Ще однією перевагою співпраці з Компанією ЛОПАНЬ є організація бухгалтерських семінарів з хорошою знижкою для своїх клієнтів.

Дякуємо Компанії ЛОПАНЬ за співпрацю!

Cвязь
с горячей линией

Ожидайте, пожалуйста, звонок на ваш мобильный телефон

00мин: 30сек

Для мгновенной связи с горячей линией введите, пожалуйста, свой номер мобильного телефона