ТОВ
ТОВ "НВП Глобалпром"

Цим листом ТОВ "НВП "ГлобалПром" висловлює подяку компанії "Лопань-ЛТД" за професійне виконання зобов'язань у сфері інформаційно-правового забезпечення та обслуговування електронної бухгалтерської звітності.

Співпраця з компанією "Лопань-ЛТД" полягає в успішному використанні програм "M.E.Doc IS" та "BAS". Наша компанія також є активним учасником бухгалтерських семінарів, організатором яких є "Лопань-ЛТД".

За весь час нашої співпраці компанія "Лопань-ЛТД" зарекомендувала себе як надійного партнера, показала хорошу організацію роботи, вміння оперативно відповідати на всі питання, що виникають, і чітко виконувати взяті на себе зобов'язання. Особливо хотілося б відзначити роботу висококваліфікованих фахівців, які завжди надають грамотне та ввічливе інформаційно-технічне обслуговування, своєчасно сповіщають та нагадують про майбутні заходи, а також попереджають про терміни дії договорів, що закінчуються.

Висловлюємо надію на довгу та взаємовигідну співпрацю та рекомендуємо організаціям, які бажають отримати якісне обслуговування, віддати перевагу компанії "Лопань-ЛТД".

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону