ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАВОВІ СИСТЕМИ ЛІГА: ЗАКОН

Системи ЛІГА:ЗАКОН - системи нового покоління з даними, що оновлюються щодня, і зручними інструментами для пошуку та повсякденної роботи кожного юриста, бухгалтера, економіста, фінансиста, менеджера. Інструменти дозволяють знайти і проаналізувати правову інформацію за короткий відрізок часу, швидко оцінити ситуацію, оперативно прийняти аргументоване і вірне рішення.

Системи ЛІГА:ЗАКОН мають простий і зручний двомовний (українсько-російський) інтерфейс, який кожен користувач може налаштувати максимально зручно для себе. Системи підтримують повнотекстовий пошук по всій базі на двох мовах, забезпечують миттєвий контекстний пошук, пошук документів за різними реквізитами і тематичними класифікаторами, а також інші види пошуку та інструменти для аналітичної роботи з документами і списками документів.

В системах ЛІГА:ЗАКОН міститься повна база нормативно-правових актів України в актуальному стані і в усіх редакціях з можливістю проаналізувати зміни, які були внесені в кожну з редакцій, простеживши взаємозв'язки між документами.

Системи ЛІГА:ЗАКОН - це не тільки правова інформація, а ще й дайджести ділової преси з коментарями фахівців, систематизовані тематичні добірки документів з питань бухобліку, оподаткування та господарської діяльності, типові договори та форми з можливістю їх заповнення та використання в повсякденній роботі фахівців, різноманітна довідкова інформація з можливістю відображення динаміки змін в графіках (курси валют, індекси інфляцій, облікові ставки НБУ).

Системи ЛІГА:ЗАКОН володіють широкими можливостями та інструментарієм для аналітичної обробки інформації за допомогою механізму "Портфелів" і створення закладок.

Переваги систем ЛІГА:ЗАКОН:

 1. Понад мільйон документів. Системи ЛІГА:ЗАКОН містять найповнішу базу правової та консультаційної інформації - понад 1 мільйон документів.
 2. Пошук одним рядком. Для роботи з великою кількістю інформації в системах ЛІГА:ЗАКОН розроблений і запатентований інтелектуальний швидкий пошук одним рядком та працює система фільтрів, що максимально спрощує відбір потрібних документів.
 3. Унікальні ресурси. В системах "ЛІГА:ЗАКОН" унікальні аналітичні та довідкові ресурси, які допомагають у розв'язанні професійних питань, що виникають в роботі як юристів, так і бухгалтерів - Податковий консультант, Енциклопедія бухгалтера, Судові прецеденти, Мистецтво оборони та багато інших.
 4. Прямі договори з органами влади. Інформація надходить на підставі більш ніж 120 прямих договорів з органами влади - першоджерелами нормативно-правової інформації.
 5. Документи перевірені Мін'юстом. Документи систем "ЛІГА:ЗАКОН" перевірені Міністерством юстиції при внесенні до Єдиного реєстру нормативно-правових актів України.
 6. Встановлено в центральних органах влади і судах. Системи "ЛІГА:ЗАКОН" встановлені в усіх судах України, податкових органах та митній службі та багатьох інших органах влади.

Конфігурації інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН:

Найповніша система, призначена для інформаційно-правового забезпечення всієї компанії. Використовується в роботі великими та середніми підприємствами, у яких є в штаті бухгалтер, юрист і кадрові фахівці, а також великими юридичними, аудиторськими і консалтинговими компаніями.

Містить повну нормативну базу, аналітичну та довідкову інформацію по всім видам господарської діяльності, допомагає виконувати професійні завдання юридичним, бухгалтерським, фінансовим і кадровим службам.
За допомогою ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО ви зможете:

 • вести якісне документування діяльності компанії, на основі шаблонів, прикладів і алгоритмів щодо їх застосування, консультацій - що є "щитом" керівника при будь-яких загрозах з боку держави, від спірних ситуацій з контрагентами та персоналом;
 • скоротити час на пошук інформації, а ефективність робочого часу ключових співробітників зростає;
 • отримати достовірне джерело нормативно-правових документів, судової практики, аналітики, яке дозволить вам діяти більш ефективно щодо захисту інтересів компанії, прогнозування можливих ризиків і оптимізації оподаткування.

Інформаційне наповнення:
Ресурси для керівника
Відомості керівника
Ситуації для бізнесу
Моніторинг законодавства
Безпека бізнесу

Ресурси для бухгалтера
Відомості бухгалтера
Ситуації для бухгалтера
Енциклопедія бухгалтера
Бухгалтерські консультації
Календар бухгалтера
Форми, бланки
Довідники
Проведення
Ресурси для юриста
Відомості юриста
База НПА
Законопроекти та коментарі
Коментовані кодекси
Судові прецеденти
Типові договори
Банкрутство підприємств
Юридичні консультації

Ресурси для кадровика
Відомості кадровика
Служба персоналу
Посадові інструкції

Підключення
1940 грн.
Абонентське обслуговування*: 2860 грн./мес.
*Для придбання системи ЛІГА:ЗАКОН необхідно оплатити підключення та абонентське обслуговування не менше, ніж на три місяці.Спеціалізована система для компаній, в яких бухгалтер і керівник закривають функції бухгалтерського та податкового обліку, кадрові питання. Містить повний обсяг інформації, необхідний для щоденної професійної діяльності бухгалтера.

Містить повну нормативну базу, аналітичну та довідкову інформацію по всім видам господарської діяльності, допомагає виконувати професійні завдання юридичним, бухгалтерським, фінансовим і кадровим службам.
 
ЛЗ БУХГАЛТЕР - є високопрофесійним інструментом для вирішення робочих завдань і допомагає бухгалтеру:

 • оперативно дізнаватися про зміни в законодавстві у бухобліку та оподаткуванні, швидко на них реагувати;
 • без помилок подавати звітність, маючи під рукою приклади та алгоритми заповнення;
 • отримувати готові відповіді на питання від фахівців у сфері бухобліку та оподаткування, заощаджуючи на консультаціях аудиторів;
 • розуміти позицію Державної податкової служби України щодо актуальних бухгалтерських питань, тим самим мінімізуючи ризики та штрафи;
 • правильно відображати в бухобліку господарські операції;
 • розробляти та оформляти кадрову і договірну документацію;
 • освоювати нові напрямки у своїй роботі та правильно діяти з урахуванням змін;

Інформаційне наповнення:
Відомості бухгалтера
Ситуації для бухгалтера
Енциклопедія бухгалтера
Форми, бланки
Бухгалтерські консультації
База ЗIР
Служба персоналу
Довідники
Перевірки для бухгалтера
База НПА
Типові договори
Проведення
Судова практика для бухгалтера
 
Підключення970 грн.
Абонентське обслуговування*800 грн./мес.
*Для придбання системи ЛІГА:ЗАКОН необхідно оплатити підключення та абонентське обслуговування не менше, ніж на три місяці.


Спеціалізована система для юристів. Надає повний комплекс нормативно-правових документів, а також аналітичної, консультаційної, довідкової інформації, необхідної для успішної роботи будь-якої юридичної служби.

Система призначена для юридичних компаній, окремих підрозділів і професіоналів, які надають широкий спектр консультаційно-правових послуг.
 
ЛЗ ЮРИСТ забезпечує інформаційно-правову підтримку у вирішенні професійних завдань і допомагає юристу:

 • завжди бути в курсі змін в правовому полі України, не пропустити важливої інформації;
 • економити час на оперативний пошук необхідних нормативних документів та судової практики з питання;
 • зручно та ефективно проводити аналітичну роботу з нормативно-правовими документами;
 • звільнитися від рутинної роботи з ведення договірної діяльності;
 • прогнозувати результат справи і розробити правильну стратегію для успішного вирішення будь-якого судового спору.

Інформаційне наповнення:
Відомості юриста
База НПА
Столичне і регіональне законодавство
Законопроекти та коментарі
Моніторинг законодавства
Коментовані кодекси
Судові прецеденти
Типові договори
Банкрутство підприємств
Юридичні консультації
Ситуації для бізнесу
Довідники для юриста

Підключення
1510 грн.
Абонентське обслуговування*: 1300 грн./мес.
*Для придбання системи ЛІГА:ЗАКОН необхідно оплатити підключення та абонентське обслуговування не менше, ніж на три місяці.

ОТРИМАТИ РАХУНОК   ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER
Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону