АНАЛІТИЧНІ ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ


Видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН - аналітичне щотижневе електронне видання, яке надає якісні консультаційні матеріали з практичними рекомендаціями з актуальних питань оподаткування, бухгалтерського обліку та господарських правовідносин. Тексти доповнені таблицями, інфографікою, відео. Всі матеріали пов'язані гіперпосиланнями з базою НПА. Режим читання максимально наближений до друкованих видань.

Журнал виходить щотижня по понеділках, надходження термінових матеріалів - в щоденному режимі. Виходить українською та російською мовами. Авторами видання є фахівці компанії ЛІГА:ЗАКОН, а також запрошені експерти в сфері оподаткування та бухгалтерського обліку.

Переваги видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН:

 1. Вичерпні правові та бухгалтерські матеріали від провідних експертів компанії ЛІГА:ЗАКОН. У виданні представлена витримка актуальних даних і конкретні рекомендації з усіх важливих аспектів бухгалтерської діяльності. Ні краплі зайвого.
 2. Якісні авторські та консультаційні матеріали від авторів ЛІГА:ЗАКОН. Так, більш ніж 100 експертів компанії ЛІГА:ЗАКОН щохвилини систематизують і аналізують всю правову і бухгалтерську інформацію, щоб ви отримували тільки найактуальніше і необхідне.
 3. Гіперпосилання з аналітичних матеріалів на необхідний пункт нормативного документа.
 4. У виданні представлені матеріали з оглядом і аналізом судової практики з податкових спорів з практичними висновками.
 5. У матеріалах видання відображені різні точки зору зацікавлених сторін на одну і ту ж проблему; наведені рекомендації юриста для бухгалтера.
 6. Регулярно публікуються матеріали для бухгалтерів бюджетних організацій.
 7. Безкоштовний доступ до "Право України" - унікального рішення для роботи з базою нормативних документів.
 8. Передплатники видання отримують доступ до архіву випусків видання (з червня 2014 р).
 9. Зручна функція "КПП". Так, протягом 2 тижнів після виходу номера у користувача є можливість поставити питання автору статті, редакції журналу безпосередньо з видання. Питання направляються на адресу редакції видань, відповіді на них розміщуються в найближчих номерах.
 10. Видання завжди під рукою, на комп'ютері. Матеріали видання можна читати з робочого або домашнього комп'ютера.
 11. Єдина інформаційна платформа ЛІГА:ЗАКОН - безкоштовно всім передплатникам "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН": оперативне зведення правових новин, аналіз законодавчих нововведень, рекомендації бізнесу.

Підключення
1 грн.

Підписка*: 330 грн./мес.
*Мінімальний період підписки - 3 місяці.

ОТРИМАТИ РАХУНОК   ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER

Видання ЮРИСТ&ЗАКОН - електронне аналітичне видання. Всі матеріали пов'язані гіперпосиланнями з базою НПА. Тексти доповнені інфографікою, відео. Режим читання максимально наближений до друкованих видань.

Журнал виходить щотижня у четвер, надходження термінових матеріалів - в щоденному режимі. Виходить українською та російською мовами. Авторами видання є фахівці компанії ЛІГА:ЗАКОН, а також запрошені експерти в області законодавчого права.

Переваги видання ЮРИСТ&ЗАКОН:

 1. Аналітична підбірка новин по найбільш знаковим і важливим документам (прийнятим нормативним актам, законопроектам і т. п.).
 2. Аналітика та практика застосування права: аналіз, алгоритми дій, практичні рекомендації та висновки.
 3. Експертні думки, оцінки та коментарі представників органів влади та відомих юристів.
 4. Гіперпосилання в статтях дають можливість переходу зі сторінок видання до нормативно-правової бази.
 5. Тематичні авторські аналітичні матеріали, розбір важливої теми з прикладами з практики.
 6. Розбір і аналітика найбільш актуальних тем юридичних інтернет-форумів.
 7. Аналіз найсвіжішої судової практики у вигляді огляду рішень судів касаційної інстанції.
 8. Практичні поради щодо захисту прав та інтересів - особистих і бізнесу.
 9. Зручний пошук по підшивці номерів видання та тематичним рубрикам.
 10. У виданні ЮЗ ви не знайдете замовних інтерв'ю, розгорнутих звітів про суспільно-політичні заходи та іншої інформації, що не має практичної цінності для юриста.
 
Підключення1 грн.
Підписка*420 грн./мес.
*Мінімальний період підписки - 3 місяці.

ОТРИМАТИ РАХУНОК   ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER

Видання ВІСНИК МСФЗ - всеукраїнське спеціалізоване періодичне видання про практику застосування в Україні міжнародних стандартів фінансової звітності. У виданні представлено огляд нових і переглянутих МСФЗ, аналізуються типові помилки в складанні фінансової звітності українськими компаніями, розглядається роль інтегрованої звітності в розвитку бізнесу.

Спеціальний додаток до видання - "Довідник МСФЗ" буде особливо цікавий тим, хто тільки починає знайомитися з практикою застосування міжнародних стандартів. Це унікальний інструментарій з освоєння і практичного застосування положень МСФЗ при складанні звітності. Він містить словники, приклади реальних звітів, навчальні матеріали. Усі опубліковані рекомендації написані так, що їх легко і просто застосовувати в роботі чи навчанні.

Журнал виходить двічі на місяць – перший і третій понеділок місяця. Виходить українською та російською мовами. Авторами видання є професіонали-практики в області МСФЗ.

Переваги видання ВІСНИК МСФЗ:

 1. Систематизована інформація про застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні.
 2. Завжди доступна актуальна інформація про події та документи у сфері МСФЗ, коментарі експертів, навчальні матеріали, відповіді на питання читачів, інтерв'ю знакових персон і практикуючих фахівців.
 3. Всім користувачам доступний унікальний інструментарій з освоєння і практичного застосування положень МСФЗ при складанні звітності ресурс - "Довідник МСФЗ".
 4. Додатково всім передплатникам видання доступна щоквартальна додаткова добірка ТОП-25 аналітичних матеріалів і щомісячний спецвипуск "Відповіді на питання" (останній доступний тільки передплатникам видання "МСФЗ в Україні").
 5. Формат електронного видання дозволяє не тільки оперативно знайомитися з новинами і головними подіями у сфері МСФЗ, але і завжди мати під рукою архів документів з усіма функціональними можливостями роботи з ним.
 6. Користувачеві доступні необхідні для прийняття управлінських рішень матеріали суміжних тематик: менеджмент, закордонне право та оподаткування, результати міжнародних економічних досліджень.
 7. Відразу зі статті видання можна переходити за посиланнями на нормативні акти, стандарти, що економить час на їх пошук і дає можливість більш глибоко проаналізувати матеріал.
 8. Миттєва і гарантована доставка - відразу після випуску номер доступний на комп'ютері читача.
 9. Можливість швидко знайти необхідний матеріал в підшивці номерів видання та тематичних рубриках.
 10. Видання завжди під рукою - читати журнал можна як на робочому, так і на домашньому комп'ютері.
 11. Гіперпосилання з матеріалів видання на документи і продукти "ЛІГА: ЗАКОН".

Підключення1 грн.
Підписка*: 460 грн./мес.
*Мінімальний період підписки - 3 місяці.

ОТРИМАТИ РАХУНОК   ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER
 
Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону