РОБОТА З ПРОГРАМОЮ БАНКИ.UA У МОДУЛІ ЗАРПЛАТНИЙ ПРОЄКТ

1. Встановлення платформи LOPAN SOFT.
2. Робота з модулем ЗАРПЛАТНИЙ ПРОЄКТ у програмі БАНКИ.UA.
2.1. Вивантаження відомості по заробітній платі з BAS до клієнт-банку.
2.2. Відправка розрахункових листів співробітникам на електронну пошту.

 

БЕЗОПЛАТНИЙ модуль ЗАРПЛАТНИЙ ПРОЄКТ є частиною усім відомої програми БАНКИ.UA. Цим модулем ви можете користуватися безкоштовно та без реєстрації до кінця дії воєнного стану.

ПРОСТО ВСТАНОВІТЬ ТА ВИКОРИСТОВУЙТЕ

Модуль автоматично вивантажує відомість по виплаті заробітної плати з BAS у будь-який клієнт-банк. А також відправляє розрахункові листи співробітникам на електронну пошту натисканням однієї кнопки.

Встановлення програми дуже просте, ви зможете це зробити за декілька хвилин. Нижче проста інструкція, за допомогою якої ви з легкістю впораєтесь.

Для користування модулем, по-перше, потрібно встановити платформу лінійки програм LOPAN SOFT, звідки ви будете відкривати програму БАНКИ.UA, модуль якої вам потрібен. Якщо платформа у вас вже встановлена, починайте, будь ласка, роботу з модулем ЗАРПЛАТНИЙ ПРОЄКТ з пункту 2 цієї інструкції.

  

1. Встановлення платформи LOPAN SOFT.

 Для того, щоб встановити платформу LOPAN SOFT завантажте, будь ласка, ось цей файл, та розпакуйте отриманий архів "LOPAN_soft.zip".

У конфігурації BAS Бухгалтерія відкрийте, будь ласка, меню "Адміністрування" - "Печатні форми, звіти та обробки" - "Додаткові звіти та обробки" та натисніть кнопку "Створити". У вікні оберіть файл "LOPAN_soft_v2.0.epf" з того каталогу, в який ви попередньо зберегли, та натисніть "Відкрити". Далі натисніть на посилання "Не визначено" у полі "Розміщення"(Мал. 1).


Мал. 1 

У наступному вікні встановіть позначку   у пункті Розділ "Банк і каса" та натисніть кнопку "ОК" (Мал. 2).

 
Мал. 2
 

Для доступа до платформи LOPAN SOFT користувачам необхідно додати права. Для цього у табличній частині вікна "Додаткова обробка (створення)" встановіть, будь ласка, курсор миші у колонку "Швидкий доступ" та натисніть на кнопку . У вікні за допомогою кнопки , перенесіть в праве вікно тих користувачів, яким буде доступна платформа та натисніть кнопку "ОК" (Мал. 3).


Мал. 3 

Після заповнення усіх необхідних полів натисніть кнопку "Записати і закрити".

Платформа LOPAN SOFT встановлена. Для роботи з програмою БАНКИ.UA необхідно виконати налаштування параметрів.

 

2. Робота з модулем ЗАРПЛАТНИЙ ПРОЄКТ у програмі БАНКИ.UA.

 2.1. Вивантаження відомості по заробітній платі з BAS до клієнт-банку.

 Для початку роботи з програмою БАНКИ.UA у конфігурації BAS Бухгалтерія відкрийте, будь ласка, меню "Банк і каса", у розділі "Сервіс" оберіть пункт "Додаткові обробки" та натисніть на кнопку "Виконати". У вікні оберіть організацію, по якій будете працювати з програмою БАНКИ.UA, та натисніть кнопку з назвою програми (Мал. 4).

 
Мал. 4


Перед вами відкрилося робоче вікно програми
БАНКИ.UA.

Далі перейдіть, будь ласка, на вкладку "Зарплатний проєкт", оберіть організацію, банк та банківський рахунок, з якого виплачуватиметься заробітна плата. У полі "Документ виплати" оберіть відомість, яку треба вивантажити до клієнт банку. Також у полі "Каталог збереження" вкажіть шлях до збереження файлу на комп’ютері (Мал. 5).

Зверніть увагу! Поле "Вид виплати" для виплати авансу та чергової заробітної плати заповнюється автоматично. Для виплати відпустки, лікарняного тощо, вид виплати заповниться значенням "Інше". При необхідності значення в цьому полі можна змінити вручну.

 
Мал. 5
 

Наступним кроком натисніть, будь ласка, кнопку "Заповнити" (Мал. 6). Програма заповнить табличну частину даними, що містяться у відомості.

 
Мал. 6 

Для вивантаження відомості по заробітній платі з BAS до клієнт-банку, натисніть, будь ласка, кнопку "Сформувати файл" (Мал. 7).

 
Мал. 7 

В інформаційному вікні програма повідомить про результат вивантаження. В папці, вказаній у полі "Каталог збереження", сформується файл у форматі клієнт-банку (Мал. 8).

 
Мал. 8 

Сформований файл завантажте, будь ласка, у ваш клієнт банк.

Вивантаження відомості по заробітній платі з BAS до клієнт-банку завершено.

 

2.2. Відправка розрахункових листів співробітникам на електронну пошту.

 Модуль ЗАПЛАТНИЙ ПРОЄКТ дає можливість надіслати розрахункові листи усім співробітникам на електронну пошту за допомогою вбудованого поштового клієнта BAS.

Для цього натисніть, будь ласка, кнопку "Надіслати розрахунковий лист". Далі програма автоматично відправить листи усім співробітникам, по яких в колонці "Email" є адреса електронної пошти (Мал. 9).

Зверніть увагу! Надіслати розрахункові листи можливо тільки, якщо обрана відомість в банк з видом "Чергова виплата".

 
Мал. 9

Якщо у співробітника не вказана адреса електронної пошти, програма повідомить про це у інформаційному вікні. Для заповнення цієї інформації зайдіть у меню "Зарплата і кадри" - "Фізичні особи" та відкрийте картку фізичної особи. Далі перейдіть на вкладку "Адреси, телефони", заповніть поле "Email" та натисніть кнопку "Записати та закрити" (Мал. 10).

 
Мал. 10
 

Після заповнення картки фізичної особи у модулі ЗАРПЛАТНИЙ ПРОЄКТ натисніть ще раз кнопки "Заповнити" та "Надіслати розрахунковий лист".

Відправка розрахункових листів співробітникам на електронну пошту завершена.

 

Шановний бухгалтер! Всі додаткові питання стосовно інструкції або використання модуля ви можете задати за телефонами:

 

Якщо ви в Україні - набирайте 0800750855.

Якщо ви за кордоном - пишіть чи дзвоніть нам:

+380996822560 (telegram/viber)
+380952231484 (telegram/viber)

або користуйтеся нашим ботом в telegram: @lopangroupbot

 

Приємної роботи!

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону