ЭДОБізнес перейшов в он-лайн, і зараз саме час переходити на електронний документообмін.
Модуль ЕДО до програми M.E.Doc коштує 1400 грн. на рік.
Програма БДЖОЛА для перенесення документів з 1С:Підприємство в M.E.Doc і назад - 1400 грн. в рік (для клієнтів LOPAN group 1050 грн.).
 
Налаштування проводиться он-лайн протягом 15 хвилин, після чого ви зможете обмінюватися будь-якою кількістю оригіналів документів зі своїми контрагентами по всій Україні по інтернету, не виходячи їх вдома або офісу, і не контактуючи з отриманими паперами.

Для того щоб у вас була можливість протестувати сервіс, ми надаємо вам

50 БЕЗКОШТОВНИХ ВІДПРАВОК

документів за допомогою модуля ЕДО.
 
Для отримання доступу заповніть, будь ласка, заявку.

ОТРИМАТИ РАХУНОК   ЗАДАТИ ПИТАННЯ У VIBER

Після обробки заявки ми безкоштовно налаштуємо вам відправку і сервіс запрацює в повноцінному режимі, без обмежень. Обмін документами відбувається по прямому з'єднанню, без використання електронної пошти. Також ви отримуєте повний доступ до нашої гарячої лінії консультацій по будь-якому питань, пов'язаних з відправленням і отриманням документів, як у вас, так і у ваших контрагентів.

Нагадуємо вам, що ми БЕЗКОШТОВНО надаємо допомогу в перенесенні і налаштування усього необхідного бухгалтерського програмного забезпечення - 1С:Підприємство, М.Е.Doc, програми LOPAN SOFT, ЛІГА:ЗАКОН до вас на домашній комп'ютер для можливості працювати віддалено. Звертайтеся і забезпечте себе і близьких!

Все буде добре! Улыбаюсь


Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону