Спілка Автоматизаторів Бізнесу


"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) - це громадська організація, що поєднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні у різноманітних галузях економіки.

LOPAN group входить до складу громадської організації "Спілка Автоматизаторів Бізнесу", що поєднує професіоналів, використовуючих сучасні програмні продукти та платформи для автоматизації бізнес-процесів,в тому числі програмні продукти та сервіси "BAS", "1С:Підприємство" та ін.

Головна мета САБ - сприяти створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення їх якісного супроводження та впровадження, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна та просвітницька робота.

САБ стежить за якістю послуг, що надаються користувачам, для цього була розроблена єдина система стандартів якості роботи та просування послуг у сфері автоматизації.

Члени САБ - це близько 500 висококваліфікованих команд спеціалістів, що забезпечують якісне впровадження, супровід та підтримку сучасних систем автоматизації бізнесу.

На сьогодні на рахунку компаній-учасників САБ сотні тисяч успішних проектів. Вони надають сервіси з супроводу та підтримки більш 300 тисяч українских організацій.

Члени САБ приймають активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, в покращенні якості послуг та сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС) та підвищенні компетенції спеціалістів та користувачів за допомогою навчання та методичної підтримки.

Більшість членів спілки мають досвід впровадження ERP-систем у виробничих компаніях та є центрами з компетенцій у різних напрямках автоматизації.

Cвязь
с горячей линией

Ожидайте, пожалуйста, звонок на ваш мобильный телефон

00мин: 30сек

Для мгновенной связи с горячей линией введите, пожалуйста, свой номер мобильного телефона