Спілка Автоматизаторів Бізнесу


"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) - це громадська організація, що поєднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні у різноманітних галузях економіки.

LOPAN group входить до складу громадської організації "Спілка Автоматизаторів Бізнесу", що поєднує професіоналів, використовуючих сучасні програмні продукти та платформи для автоматизації бізнес-процесів, в тому числі програмні продукти та сервіси "BAS", "1С:Підприємство" та ін.

Головна мета САБ - сприяти створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення їх якісного супроводження та впровадження, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна та просвітницька робота.

САБ стежить за якістю послуг, що надаються користувачам. Для цього була розроблена єдина система стандартів якості роботи та просування послуг у сфері автоматизації.

Члени САБ - це близько 500 висококваліфікованих команд спеціалістів, що забезпечують якісне впровадження, супровід та підтримку сучасних систем автоматизації бізнесу.

На сьогодні на рахунку компаній-учасників САБ сотні тисяч успішних проектів. Вони надають сервіси з супроводу та підтримки більше 300-м тисячам українских організацій.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, в покращенні якості послуг та сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС) та підвищенні компетенції спеціалістів та користувачів за допомогою навчання та методичної підтримки.

Більшість членів спілки мають досвід впровадження ERP-систем у виробничих компаніях та є центрами з компетенцій у різних напрямках автоматизації.

Зв'язок
з гарячою лінією

Чекайте, будь ласка, дзвінок на ваш мобільний телефон

00хв: 30сек

Для миттєвого зв'язку з гарячою лінією введіть, будь ласка, свій номер мобільного телефону